гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Знижка 20% на лабораторні дослідження в ДІЛА

25.01.2023

 

Медична лабораторія ДІЛА дарує знижку 20% на лабораторні дослідження, щоб ви могли піклуватися про своє здоров’я, заощаджуючи при цьому кошти. Ви можете скористатися широким переліком лабораторних тестів для вирішення будь-яких питань стосовно свого здоров’я у комфортних та безпечних умовах навіть під час війни.

Як скористатися знижкою?

При оформленні замовлення у відділенні покажіть медсестрі  смс-повідомлення або назвіть Промокод «BD KYST20»  на касі і користуйтеся знижкою на дослідження.

Термін дії спеціальної пропозиції?

Скористатися знижкою можна до 31 серпня 2023 включно.

Використати знижку 20% можна:

 • для замовлення будь-якої послуги з чинного Прейскуранту ТОВ «МЛ» ДІЛА», в тому числі готових комплексних Програм обстеження (Зверніть увагу! Вартість Програм на регулярній основі до 15% нижча від сумарної вартості окремих досліджень, що входять до їх складу, а з промокодом ви отримаєте додаткову знижку 20%).
 • лише у відділенні ДІЛА (не можна скористатись при онлайн оплаті).
   

Як пройти обстеження зі знижкою 20%?

 1. Оберіть адресу відділення, в якому бажаєте пройти обстеження, тут.
 2. Завчасно при замовленні пред’явіть касиру у відділенні смс-повідомлення з Промокодом «BD KYST20».

Знижка не додається до будь-яких інших знижок та спеціальних пропозицій на сайті.

Знижка 20% не розповсюджується:

 • На послуги: преаналітичний етап, Виклик медсестри додому, Сертифікати.
 • При замовленні досліджень через послугу «Виклик медсестри додому».
 • Знижка не застосовується до всіх алергологічних досліджень (в прейскуранті Алергопанель).
   

ТОВ «МЛ «ДІЛА» залишає за собою право про внесення змін в перелік знижок, про що буде інформувати на сайті. Актуальний перелік знижок дізнавайтесь також за телефоном  інформаційно-сервісної служби ДІЛА: 0 800 217 887

Якщо ви маєте питання стосовно свого здоров’я та самопочуття - лікарі ДІЛА надають консультації за спеціалізаціями (сімейна медицина, ендокринологія, гінекологія, інфекційні хвороби) та за результатами досліджень безкоштовно з 8:00 до 20:00. Звертайтеся за телефоном гарячої лінії 0 800 219 696.

Зауважимо, що онлайн консультація не заміняє очний огляд спеціаліста і не є підставою для встановлення діагнозу, але допомагає визначити, що робити завдяки рекомендації кваліфікованого лікаря. Адже правильні дії на етапі надання домедичної допомоги часто рятують життя.

Якщо у вас виникають складнощі з тим, які дослідження призначив лікар - спеціалісти ДІЛА розшифрують направлення на лабораторні дослідження, швидко та легко сформують передзамовлення на його основі і ви будете впевнені, що все виконаєте правильно та вчасно. Заповнюйте форму тут.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому