Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Їдете на відпочинок за кордон чи повертаєтесь додому? Подорожуйте з ДІЛА без зайвого клопоту!

23.04.2021

Сезон подорожей у самому розпалі. Але епідемічна ситуація вносить корективи і в разі бажання відвідати іншу країну слід ретельно підготуватися.


Які правила наразі діють для:

Виїзду за кордон Повернення в Україну

Де можна пройти обстеження, якщо ви плануєте подорож або повертаєтесь в Україну:

Повний перелік відділень ДІЛА знаходиться за посиланням. Обирайте відділення, враховуючи графік завантаженості та графік ПЛР-тестування на COVID-19.

Перелік відділень ДІЛА, що проводять обстеження за розширеним графіком:


Правий берег

Лівий берег

 

Найближчі відділення на шляху з Міжнародного аеропорту «Бориспіль»:

Найближчі відділення на шляху з Міжнародного аеропорту «Київ»:

Інформація для виїзду з України за кордон

На сайті МЗС регулярно оновлюються статуси усіх країн щодо заборони/дозволу в’їзду іноземців. Тому, плануючи подорож, слід передивитися вимоги країни, яку бажаєте відвідати, стосовно умов в’їзду, дотримання карантину та необхідного пакету документів.

Звертаємо увагу, що довідка з результатом ПЛР є необхідною частиною пакету документів, але рішення про дозвіл виїзду приймається не тільки на підставі її наявності. Вимоги виїзду до різних країн відрізняються, і з ними слід ознайомитися заздалегідь.

Чому варто обрати ДІЛА?

Швидко: ДІЛА забезпечує одні з найкоротших термінів для отримання результатів завдяки впровадженню запатентованої європейської технології Fast Track Diagnostics (Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК RT-ПЛР-якісний, FTD (терміновий) - 8 годин в Києві, до 12-36 год - регіони);

Доступно: ДІЛА виконує дослідження на COVID-19 більше ніж в 70 відділеннях різних міст України, частина відділень працює цілодобово або за розширеним графіком;

Надійно:

  • ДІЛА першою з приватних лабораторій України отримала сертифікат на право видавати результати дослідження з виявлення РНК коронавірусу методом ПЛР на рівні із державними лабораторіями Центрів громадського здоров’я МОЗ в регіонах і тому є лабораторією вибору для дострокового припинення самоізоляції у зв’язку з перетином державного кордону або пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополь протягом останніх 14 днів.
  • Обов’язкова експертна оцінка результатів обстеження, включаючи повторне тестування первинного зразка БМ для гарантії достовірності результату.
     

Якісно: ДІЛА має сертифіковану систему управління якістю за ISO 9001:2015, ДСТУ EN ISO 15189:2015 (EN ISO 15189:2012, IDT), що відповідає вимогам міжнародних стандартів.

Якщо вам потрібно обстежитися на коронавіруc методом ПЛР:

обов'язково перед відвідуванням відділення лабораторії заповніть Анкету-направлення на сайті;
візьміть з собою паспорт або інший документ, що засвідчує вашу особу;
завітайте у вибране відділення згідно графіку обстеження на COVID-19;
ознайомтеся і дотримуйтесь правил підготовки до дослідження.


Інформація при поверненні в Україну

Рішенням Уряду до Постанови №1236 від 9 грудня 2020 року про запровадження карантину було внесено зміни, якими поновлено правила в’їзду в Україну. Зокрема, відтепер усім, хто повертається додому з-за кордону або бажає відвідати нашу країну в якості гостя, потрібно буде потурбуватися про більш широкий пакет документів або дотримуватись самоізоляції протягом 14 днів у зв’язку з перетином державного кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) з метою виявлення та протидії розповсюдженню коронавірусу, зокрема штаму Дельта.

Який пакет документів потрібен для безперешкодного в’їзду та хто не повинен дотримуватися самоізоляції – читайте тут.

Якщо ви є громадянином або іноземцем з посвідкою на постійне проживання в Україні і не маєте при собі відповідних документів, вам потрібно встановити додаток «Вдома» та розпочати самоізоляцію через 72 години, якщо протягом цього часу ви не отримаєте негативний результат тестування на COVID-19 одним із двох методів:

  • ПЛР-тестування;
  • експрес-тестування на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2.
     

У разі неможливості використати додаток «Вдома» ви перебуватиме в обсервації (у державному закладі під наглядом лікарів).

Як пройти тестування?

КРОК 1 Завчасно заповнити Анкету-направлення онлайн, щоб зберегти 10 хвилин у відділенні.
КРОК 2 Звернутись до відділення ДІЛА з документом, що засвідчує особу, пройти тестування.
КРОК 3 Дочекатись результатів тесту вдома (на електронній пошті, через функцію Отримати результат, в особистому кабінеті).


Для зняття з самоізоляції після отримання негативного результату ПЛР тесту є 2 шляхи заповнення заявки: 

  1. Заповнити заявку на сайті і передати дані в ЦГЗ, натиснувши відповідну кнопку.
  2. Перейти за посиланням з вайбер повідомлення з результатом ПЛР.

Бажаємо вам тільки негативних ПЛР-тестів. 

 

 

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому