Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Їдете на відпочинок за кордон чи повертаєтесь додому? Подорожуйте з ДІЛА без зайвого клопоту!

23.04.2021

Наближаються травневі свята, і вже невдовзі сезон подорожей у теплі краї буде відкрито. Але епідемічна ситуація вносить корективи і в разі бажання відвідати іншу країну слід ретельно підготуватися.

Які правила наразі діють для:

Виїзду за кордон Повернення в Україну

Де можна пройти обстеження, якщо ви плануєте подорож або повертаєтесь в Україну:

Повний перелік відділень ДІЛА знаходиться за посиланням. Обирайте відділення, враховуючи графік завантаженості та графік ПЛР-тестування на COVID-19.

Перелік відділень ДІЛА, що проводять обстеження на COVID-19 за розширеним графіком:


Правий берег

Лівий берег

 

Найближчі відділення на шляху з Міжнародного аеропорту «Бориспіль»:

Найближчі відділення на шляху з Міжнародного аеропорту «Київ»:

Інформація для виїзду з України за кордон

На сайті МЗС регулярно оновлюються статуси усіх країн щодо заборони/дозволу в’їзду іноземців. Тому, плануючи подорож, слід передивитися вимоги країни, яку бажаєте відвідати, стосовно умов в’їзду, дотримання карантину та необхідного пакету документів.

Звертаємо увагу, що довідка з результатом ПЛР є необхідною частиною пакету документів, але рішення про дозвіл виїзду приймається не тільки на підставі її наявності. Вимоги виїзду до різних країн відрізняються, і з ними слід ознайомитися заздалегідь.

Чому варто обрати ДІЛА?

Швидко: ДІЛА забезпечує одні з найкоротших термінів для отримання результатів завдяки впровадженню запатентованої європейської технології Fast Track Diagnostics (Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК RT-ПЛР-якісний, FTD (терміновий) - 12 годин в Києві, до 24-36 год - регіони);

Доступно: ДІЛА виконує дослідження на COVID-19 більше ніж в 70 відділеннях різних міст України, частина відділень працює цілодобово або за розширеним графіком;

Надійно:

 • ДІЛА першою з приватних лабораторій України отримала сертифікат на право видавати результати дослідження з виявлення РНК коронавірусу методом ПЛР на рівні із державними лабораторіями Центрів громадського здоров’я МОЗ в регіонах і тому є лабораторією вибору для дострокового припинення самоізоляції у зв’язку з перетином державного кордону або пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополь протягом останніх 14 днів.
 • Обов’язкова експертна оцінка результатів обстеження, включаючи повторне тестування первинного зразка БМ для гарантії достовірності результату.
   

Якісно: ДІЛА має сертифіковану систему управління якістю за ISO 9001:2015, ДСТУ EN ISO 15189:2015 (EN ISO 15189:2012, IDT), що відповідає вимогам міжнародних стандартів.

Якщо вам потрібно обстежитися на коронавіруc методом ПЛР:

обов'язково перед відвідуванням відділення лабораторії заповніть Анкету-направлення на сайті;
візьміть з собою паспорт або інший документ, що засвідчує вашу особу;
завітайте у вибране відділення згідно графіку обстеження на COVID-19;
ознайомтеся і дотримуйтесь правил підготовки до дослідження.


Інформація при поверненні в Україну

При поверненні в Україну з-за кордону за новими правилами потрібно дотримуватись самоізоляції протягом 14 днів з дати перетину кордону, незалежно від того, в якій зоні знаходиться країна, звідки ви повертаєтесь.

Але є виключення. Самоізоляції можуть не дотримуватись:

 • дорослі, які мають негативний результат ПЛР тестування на COVID-19, який проведено не більш як за 48 годин до перетину державного кордону;
 • діти до 12 років;
 • деяких інших категорій.
   

Якщо ви не маєте негативного результату ПЛР-тесту, відповідно до закону ви підлягаєте самоізоляції. Тобто після перетину кордону ви зобов’язані встановити та протягом 24 годин активувати на своєму смартфоні мобільний додаток “Вдома” (підтвердити місце проходження самоізоляції). Після встановлення мобільного додатку буде відстежуватись ваша геолокація та протягом доби ви будете отримувати повідомлення, які вимагатимуть протягом 15 хвилин робити фото свого обличчя. Повідомлення у нічний час турбувати не будуть.

Припинити самоізоляцію можна у єдиний спосіб – здати ПЛР тест у лабораторії, верифікованій ЦГЗ України, і отримати негативний результат.

ДІЛА пропонує легкий та швидкий шлях для зняття с самоізоляції.

Як пройти тестування?

КРОК 1 Завчасно заповнити Анкету-направлення онлайн, щоб зберегти 10 хвилин у відділенні.
КРОК 2 Звернутись до відділення ДІЛА з документом, що засвідчує особу, пройти тестування.
КРОК 3 Дочекатись результатів тесту вдома (на електронній пошті, через функцію Отримати результат, в особистому кабінеті).
КРОК 4 Після отримання негативного результату ПЛР-тесту внести дані у форму.
КРОК 5 Очікувати повідомлення від сервісу «Вдома» про зняття із самоізоляції.

Важливо: номер телефону в Анкеті має відповідати номеру, для якого активовано застосунок «Вдома», і повинен бути записаний у правильному форматі, усі поля форми мають бути заповнені! Одна особа = один номер телефону.

Як відбувається припинення самоізоляції?

У разі отримання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР:

 • медична лабораторія ДІЛА після отримання запиту від клієнта на передачу даних та за умови негативного ПЛР-тесту вносить результат негативного дослідження до ЕЛІССЗ - електронної системи Центру громадського здоров’я України щодня з 6:00 до 23:00;
 • дані, внесені лабораторією ДІЛА, автоматично синхронізуються із сервісом «Вдома» Синхронізація відбувається щогодини, без вихідних;
 • про можливість припинення самоізоляції буде поінформовано відповідним повідомленням сервісу «Вдома».
   

Дострокове припинення самоізоляції відбувається лише за умови отримання негативного результату тестування на COVID-19. Очікуйте повідомлення від сервісу «Вдома». Якщо Ви отримали результат від ДІЛА, але повідомлення від «Вдома» про припинення самоізоляції немає, будь ласка, звертайтесь до Міністерства цифрової трансформації, що є адміністратором застосунку «Вдома» та продовжуйте знаходитись на самоізоляції до отримання необхідного повідомлення.

Якщо ви плануєте подорож за кордон, ДІЛА надає вам чудову можливість скористатися знижкою -20% на повторний ПЛР тест для дострокового зняття з самоізоляції при поверненні в Україну. Деталі - на сторінці Акції.

Бажаємо вам тільки негативних ПЛР-тестів. 

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому