Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Їдете на відпочинок за кордон чи повертаєтесь додому? Подорожуйте з ДІЛА без зайвого клопоту!

23.04.2021

Наближаються травневі свята, і вже невдовзі сезон подорожей у теплі краї буде відкрито. Але епідемічна ситуація вносить корективи і в разі бажання відвідати іншу країну слід ретельно підготуватися.

Які правила наразі діють для:

Виїзду за кордон Повернення в Україну

Де можна пройти обстеження, якщо ви плануєте подорож або повертаєтесь в Україну:

Повний перелік відділень ДІЛА знаходиться за посиланням. Обирайте відділення, враховуючи графік завантаженості та графік ПЛР-тестування на COVID-19.

Перелік відділень ДІЛА, що проводять обстеження на COVID-19 за розширеним графіком:


Правий берег

Лівий берег

 

Найближчі відділення на шляху з Міжнародного аеропорту «Бориспіль»:

Найближчі відділення на шляху з Міжнародного аеропорту «Київ»:

Інформація для виїзду з України за кордон

На сайті МЗС регулярно оновлюються статуси усіх країн щодо заборони/дозволу в’їзду іноземців. Тому, плануючи подорож, слід передивитися вимоги країни, яку бажаєте відвідати, стосовно умов в’їзду, дотримання карантину та необхідного пакету документів.

Звертаємо увагу, що довідка з результатом ПЛР є необхідною частиною пакету документів, але рішення про дозвіл виїзду приймається не тільки на підставі її наявності. Вимоги виїзду до різних країн відрізняються, і з ними слід ознайомитися заздалегідь.

Чому варто обрати ДІЛА?

Швидко: ДІЛА забезпечує одні з найкоротших термінів для отримання результатів завдяки впровадженню запатентованої європейської технології Fast Track Diagnostics (Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК RT-ПЛР-якісний, FTD (терміновий) - 12 годин в Києві, до 24-36 год - регіони);

Доступно: ДІЛА виконує дослідження на COVID-19 більше ніж в 70 відділеннях різних міст України, частина відділень працює цілодобово або за розширеним графіком;

Надійно:

  • ДІЛА першою з приватних лабораторій України отримала сертифікат на право видавати результати дослідження з виявлення РНК коронавірусу методом ПЛР на рівні із державними лабораторіями Центрів громадського здоров’я МОЗ в регіонах і тому є лабораторією вибору для дострокового припинення самоізоляції у зв’язку з перетином державного кордону або пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополь протягом останніх 14 днів.
  • Обов’язкова експертна оцінка результатів обстеження, включаючи повторне тестування первинного зразка БМ для гарантії достовірності результату.
     

Якісно: ДІЛА має сертифіковану систему управління якістю за ISO 9001:2015, ДСТУ EN ISO 15189:2015 (EN ISO 15189:2012, IDT), що відповідає вимогам міжнародних стандартів.

Якщо вам потрібно обстежитися на коронавіруc методом ПЛР:

обов'язково перед відвідуванням відділення лабораторії заповніть Анкету-направлення на сайті;
візьміть з собою паспорт або інший документ, що засвідчує вашу особу;
завітайте у вибране відділення згідно графіку обстеження на COVID-19;
ознайомтеся і дотримуйтесь правил підготовки до дослідження.


Інформація при поверненні в Україну

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №611 від 16 червня 2021 року, вже з 17 червня українці, які повертаються з-за кордону та іноземці, що мають Посвідку на постійне проживання, не повинні обов’язково здавати ПЛР-тест та встановлювати додаток «Вдома».

Це правило діє допоки Україна перебуває в «зеленій зоні». Якщо рівень захворюваності зростатиме, Україна переміститься до «жовтої зони», вимоги щодо тестування та самоізоляції поновлять, тому важливо контролювати своє здоров'я і слідкувати за інформацією на офіційних ресурсах. Втім, для іноземців, які не мають Посвідки на постійне проживання, продовжують діяти старі правила.

Але задля вашої безпеки та безпеки ваших близьких ми рекомендуємо пройти ПЛР-дослідження для точного виявлення коронавірусної інфекції. Особливо це стосується тих, хто повертається із регіонів з підвищеними ризиками інфікування.

Для тих, хто бажає це зробити, додаємо інструкцію нижче. 

Як пройти тестування?

КРОК 1 Завчасно заповнити Анкету-направлення онлайн, щоб зберегти 10 хвилин у відділенні.
КРОК 2 Звернутись до відділення ДІЛА з документом, що засвідчує особу, пройти тестування.
КРОК 3 Дочекатись результатів тесту вдома (на електронній пошті, через функцію Отримати результат, в особистому кабінеті).

Бажаємо вам тільки негативних ПЛР-тестів. 

 

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому