гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Ваша знижка -20%. Дякуємо що з ДІЛА!

02.02.2023

 

Своєчасна перевірка організму дуже важлива! А зробити комплексне обстеження лише за один візит до відділення ДІЛА ㅡ можливо і дуже зручно!

Пропонуємо вам скористатись персональною знижкою -20%* та обстежити свій організм. А відтепер ваша знижка діє і на комплексні дослідження від ДІЛА.

Як скористатись?

  • При замовленні досліджень у будь-якому відділенні завчасно покажіть нашому співробітнику повідомлення з Viber чи e-mail з промокодом HB20.
  • Оберіть будь-яке дослідження з переліку та скористайтесь знижкою.
  • Виключенням для надання знижки є наступні послуги: виклик медсестри, придбання електронних сертифікатів, алергологічні дослідження, преаналітика.

Термін дії знижки

Персональна знижка діє до 28 лютого 2023 року включно.

Чому Комплексні дослідження від ДІЛА це вигідно?

  1. ви заощаджуєте до 35%, адже вартість Комплексів нижча до 15% від вартості окремих досліджень, що входять до їх складу. А ваша гарантована знижка 20% за промокодом додає ще більшої вигоди;
  2. ви отримуєте готові рішення для лабораторної діагностики, розроблені нашими лікарями, враховуючи побажання клієнтів;
  3. зручний та сучасний спосіб проведення обстежень у комфортних та безпечних умовах є невід’ємною частиною обслуговування ДІЛА. 

Обираючи комплексні дослідження від ДІЛА, ви маєте змогу ретельно обстежити організм та дізнатись наявність будь-яких хворобливих процесів, щоб вчасно розпочати лікування та запобігти ускладненням.

Бажаємо вам здоров’я, ДІЛА.

ТОВ «МЛ «ДІЛА» залишає за собою право про внесення змін в перелік знижок, про що буде інформувати на сайті. Актуальний перелік знижок дізнавайтесь також за телефоном  інформаційно-сервісної служби ДІЛА: 0 800 217 887

Якщо ви маєте питання стосовно свого здоров’я та самопочуття - лікарі ДІЛА надають консультації за спеціалізаціями (сімейна медицина, ендокринологія, гінекологія, інфекційні хвороби) та за результатами досліджень безкоштовно з 8:00 до 20:00. Звертайтеся за телефоном гарячої лінії 0 800 219 696.

Зауважимо, що онлайн консультація не замінює очний огляд спеціаліста і не є підставою для встановлення діагнозу, але допомагає визначити, що робити завдяки рекомендації кваліфікованого лікаря. Адже правильні дії на етапі надання домедичної допомоги часто рятують життя.

Якщо у вас виникають складнощі з тим, які дослідження призначив лікар - спеціалісти ДІЛА розшифрують направлення на лабораторні дослідження, швидко та легко сформують передзамовлення на його основі і ви будете впевнені, що все виконаєте правильно та вчасно. Заповнюйте форму тут.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому