Відділення ДІЛА знову працюють

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22 0 800 217 887 (044) 364 49 91
7:00-20:00
ГРАФІК РОБОТИ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Як зберегти інтимне здоров'я: найважливіші кроки

 

Коли ви востаннє обстежувалися з метою профілактики раку шийки матки та запальних захворювань статевих шляхів?

Впровадження скринінгу шийки матки (ПАП-тест) дозволило знизити частоту раку шийки матки майже на 80%. Поєднання ПАП-тесту і визначення ВПЛ робить скринінг ще більш ефективним, оскільки не лише виявляє передракові стани шийки, а й дозволяє їх прогнозувати.

Інфекції, які передаються статевим шляхом (ІПСШ), майже в 70% випадків не мають клінічних проявів або ж протікають з незначними симптомами, саме тому ІПСШ дуже довгий період можуть залишатися недіагностованими та негативно впливати на здоров’я жінки. За відсутності лікування ці захворювання призводять до серйозних наслідків, включаючи безпліддя, позаматкову вагітність та мертвонародження.

Медична лабораторія ДІЛА пропонує повний спектр досліджень для профілактики та діагностики захворювань шийки матки за сучасними стандартами діагностики.

Пропонуємо скористатися пропозицією ДІЛА – Знижка 20% на урогінекологічні дослідження з метою збереження інтимного здоров'я: 

 • «ПАП-тест методом рідинної цитології (технологія SurePath BD)»;
 • «Скринінг 7 ІПСШ – напівкількісний»; 
 • «ВПЛ, Комплексне генотипування ДНК, 28 типів, напівкільк. формат, REAL TIME ПЛР».
   

Період дії знижки: з 29 квітня до 30 червня 2022 року.

Для отримання знижки необхідно:

 • перейти за посиланням;
 • запам’ятати промокод;
 • озвучити промокод або показати sms-повідомлення з промокодом, або пред’явити первинне направлення від лікаря з позначкою «АГ -20%»  у відділенні ДІЛА перед оформленням замовлення та отримати знижку на необхідне дослідження.
   

Важливо:

 • умови використання знижки по промокоду не накладаються на умови інших акційних, спеціальних пропозицій та на онлайн-замовлення;
 • знижка по промокоду не розповсюджується на інші товари в Замовленні та преаналітичний етап (взяття біоматеріалу на дослідження);
 • знижка -20% по промокоду на дослідження «Пап-тест методом рідинної цитології (технологія SurePath BD)», «Скринінг 7 ІПСШ – напівкількісний», «ВПЛ, Комплексне генотипування ДНК 28 типів, напівкільк. формат, REAL TIME ПЛР» недоступна при замовленні через послугу «Виклик медсестри додому»;
 • знижка надається у всіх відділеннях лабораторії ДІЛА на території України, крім:
  Відділення № 026 (м. Київ, вул. Архітектора Вербицького, 5);
  Відділення № 032 (м. Київ, вул. Академіка Курчатова, 18А);
  Відділення № 052 (м. Дніпро, вул. Ламана, 4, каб. 102);
  Відділення № 063 (м. Рівне, вул. Медична, 7);
  Відділення №051 (м. Біла Церква, Київська обл., вул. Б. Хмельницького, 20);
  Всі відділення в м. Хмельницький.

   

Актуальний перелік відділень, крім відділень виключення, де проводиться дослідження, можна переглянути тут

Чому для обстеження варто вибрати ДІЛА?

 • ДІЛА – перша лабораторія в Україні, яка запровадила визнану у всьому світі методику ПАП-тесту методом рідинної цитології. Технологія SurePath BD рекомендована FDA (США) та директивами РЄ.
 • Гарантія точних та достовірних результатів. Тест виконується в автоматизованій напівзакритій системі для цитологічного дослідження – SurePath Becton Dickinson. Автоматизація всіх виробничих процесів і переваги технології SurePath BD мінімізують вплив різних чинників на проведення дослідження. Це максимально підвищує чутливість цитологічного дослідження і достовірність результатів.
 • Команда експертів-цитологів. У ДІЛА працює колектив кваліфікованих фахівців, серед яких кандидати медичних наук та практикуючі лікарі.
 • Завдяки високій якості збереження зразка в лабораторії, протягом тижня можливе дозамовлення досліджень з того ж матеріалу на ВПЛ та інфекції, які передаються статевим шляхом.
 • Нам довіряють лікарі! ДІЛА – пріоритетна лабораторія вибору у лікарів України.
   

ТОВ «МЛ «ДІЛА» залишає за собою право про дострокове припинення маркетингової кампанії або її продовження. Інформація про зміну строку дії Знижки буде розміщена  у розділі «Акції».

Ознайомитись з детальними правилами та положеннями застосування Знижки тут.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому