Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Експрес-тест на антиген коронавірусу за 300 грн!

 

Шановні клієнти!

В зв’язку із запровадженням карантинних обмежень на пересування транспортом міжобласного сполучення і підвищеній потребі у тестуванні на COVID-19, ДІЛА потурбувалася про своїх клієнтів та підготувала Акційну пропозицію на експрес-тест на визначення антигену коронавірусу «Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, швидкий тест для виявлення АГ, якісний».

Для пасажирів, які планують подорож Україною за умови пред’явлення посадкового документу вартість швидкого тесту зменшено: 450* 300 грн
Зверніть увагу!
 Вартість дослідження включає вартість взяття біоматеріалу (мазок з носоглотки та ротоглотки).

 

Як пройти обстеження за спеціальною ціною?


Право придбати дослідження «Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, швидкий тест для виявлення АГ, якісний» за спеціальною ціною мають усі пасажири, які проживають на території України. Для цього необхідно при оформленні замовлення у відділенні ДІЛА завчасно показати посадковий документ на залізничний, автобусний, авіаційний транспорт міжобласного сполучення на території України, роздрукований на папері або в електронному форматі із зазначенням планової дати/часу виїзду та ПІБ подорожуючого.

Якщо ви плануєте поїздку заздалегідь, зауважте, що тестування на COVID-19 має бути проведене не більш як за 72 години до дня поїздки.

При собі обов'язково мати паспорт або інший документ, що засвідчує вашу особу.

Де отримати знижку?


Спеціальна ціна діє у робочі для відділення дні з 11 години. Перелік відділень, де проводиться тест на АГ доступний на сторінці у розділі «Де пройти обстеження»: «Швидкий тест АГ/Оберіть відділення».

Зауважте на робочі графіки відділень, деякі для вашої зручності працюють цілодобово та/або без вихідних.

Положення про проведення маркетингової кампанії тут.

Термін дії Акції


Спеціальна пропозиція дійсна з 22 жовтня 2021 року до 31 грудня 2021 року.
ТОВ «МЛ «ДІЛА» залишає за собою право про дострокове припинення маркетингової кампанії або її продовження. Інформація про зміну строку дії Акції буде розміщена на сайті у розділі «Акції».

Результати дослідження, які надає ДІЛА, є офіційним документом, захищені від підробок QR кодом з формуванням оригінального електронного бланка та відповідають міжнародним вимогам для перетину кордону.Правила підготовки до досліджень

Для дослідження проводиться взяття мазка зі слизової рото-, носоглотки. Результат буде готовий вже за 25-30 хвилин. Зауважте, що для отримання коректних результатів слід дотримуватися правил підготовки:​

в день здачі мазка не промивати ніс;

за 6 годин припинити прийом будь-яких крапель, спреїв та інших місцевих препаратів для носа;

за 2 години не палити, не вживати їжу та напої, не жувати жувальну гумку, цукерки, не чистити зуби;

безпосередньо перед взяттям мазка видалити надлишковий слиз: один раз в серветку сильно видихнути носом («висморкатися») і акуратно прибрати виділення, уникаючи торкання внутрішньої поверхні слизової носа.


Бажаємо вам безпечних поїздок! 

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому