0 800 217 887 всеукраїнські номери (044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

МЛ ДІЛА спільно з мережею «Аптека Доброго Дня» відновлює акцію для постійних клієнтів!

Подбайте про своє здоров'я і отримайте знижку на обстеження!

На численні прохання наших клієнтів продовжується спільна акція з фармацевтичною мережею Аптека Доброго Дня. Щоб самопочуття дозволяло вам бути активними і життєрадісними в будь-яку пору року, необхідно уважно ставитися до свого здоров'я і вчасно проходити профілактичні огляди.

Звертайтеся і проходьте обстеження, оцініть комфортний і безпечний сервіс від МЛ ДІЛА. Приємним бонусом стане знижка 10%*.

Термін дії акції

Акція діє з 10 січня по 31 грудня 2020 року в містах: Київ, Рівне, Дніпро, Кривий Ріг, Одеса, Львів, Чернівці, Біла Церква, Білогородка, Боярка, Бровари, Гайсин, Обухів, Славутич, Чернігів, Ірпінь. 

Хто може стати учасником акції?

Участь в акції можуть взяти постійні клієнти фармацевтичної мережі "Аптека Доброго Дня", які мають пластикову бонусну картку «Картка Піклування»  та віртуальну картку у мобільному додатку «Аптека Доброго Дня».

Умови акції

Постійні клієнти "Аптеки Доброго Дня" отримують 10% знижки від суми чека 300 грн. на будь-які дослідження** у відділеннях МЛ ДІЛА.
Акція діє в рамках програми лояльності «Лабораторія Здоров'я» при наявності Картки Піклування від "Аптеки Доброго Дня".

Термін дії

Акційна пропозиція діє з 10 січня по 31 грудня 2020 року.


*Пропозиція діє від суми чека 300 грн.

** Знижка не підсумовується і не накладається на умови інших акційних і спеціальних пропозицій. Спеціальні ціни та не поширюються на забезпечення преаналітичного етапу досліджень, скринінгові програми, КДЛ.

** Знижка не діє при замовленні послуги «виїзний сервіс»

Спеціальні умови діють у всіх відділеннях МЛ ДIЛА.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок