0 800 217 887
0 800 752 180 всеукраїнські номери
(044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Програма 165 "Перед візитом до лікаря"

Повернутися
Фото - Програма 165 "Перед візитом до лікаря"

Загальна характеристика

Збираєтеся до лікаря? Здайте загальноклінічні аналізи - це допоможе швидше встановити діагноз і призначити ефективне лікування.

Загальноклінічні аналізи - це базові лабораторні дослідження, що визначають загальний стан здоров'я людини. Вони несуть важливу інформацію для лікаря про стан здоров'я пацієнта. 

Дані загальноклінічних досліджень дозволяють звузити діагностичний пошук, а також встановити характер і направленість патологічного процесу в організмі, що допомагає встановити причину захворювання і призначити необхідне лікування. Здавати такі аналізи бажано 1 раз на рік для зіставлення поточних результатів з попередніми, а при наявності хронічних захворювань - не менше 2 разів на рік. Це потрібно не тільки в терапевтичних, а й в профілактичних цілях. 

Програма рекомендована всім пацієнтам, які планують звернутися до лікаря, а також пацієнтам, які пройшли курс лікування для оцінки його ефективності. 

Дослідження, які входять до скринінгової програми: 

  • Загальний розгорнутий аналіз крові (автоматичний геманалізатор: 33 показники)
  • Загальний аналіз сечі
  • Глюкоза у венозній крові натще 

Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця.

Біоматеріал для дослідження: кров з вени, сеча. 

Правила підготовки пацієнта

КРОВ:Стандартні умови: вранці до 11.00, натщесерце, через 8-12 годин періоду голодування. Можливо: перерва не менше 6 годин після прийому їжі (вранці повинна бути виключена жирна їжа). СЕЧА: Стандартні умови: сеча приймається протягом робочого дня відділення. Перед збором сечі обов'язково провести туалет зовнішніх статевих органів. Пацієнт збирає всю першу ранкову сечу, потім слід відібрати з неї необхідний обсяг в вакуумну пробірку Vacuette зі стабілізатором клітинного осаду Stabilur за допомогою спеціального тримача для перенесення сечі, який входить в комплект. Доставити в найближче відділення протягом 2 годин.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Програма 165 "Перед візитом до лікаря"
Ціна (грн.) 333
Термін 1 дн.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок