Увага! Відділення на вул.Грушевського 28/2 в Києві буде зачинене на плановий ремонт з 18.01 по 5.02.20 включно. Докладніше за посиланням.

×
0 800 217 887 всеукраїнські номери (044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Імунореактивний трипсин

Повернутися

Загальна характеристика

Підшлункова залоза є єдиним джерелом трипсину, тому визначення його вмісту може бути більш важливим для судження про ураження підшлункової залози, ніж інших ферментів. Всі панкреатичні протеази, особливо трипсин і хімотрипсин, дуже швидко зв'язуються з сироватковими інгібіторами негайної і уповільненої дії. Найбільш точним методом визначення сумарної фракції трипсину і трипсиногена в крові є радіоімунологічний, заснований на принципі конкурентного білковозв`язуючого аналізу з подвійними антитілами. До переваг радіоімунного аналізу відносяться: висока чутливість, специфічність, надійність, точність. Рівень трипсинеміі залежить від форми і стадії захворювання. При гострих атаках панкреатиту характерно збільшення вмісту трипсину, яке спостерігається частіше, ніж підвищення активності амілази і ліпази. Прогресуюче безрецидивне протікання хронічного панкреатиту або тривало протікаючий панкреатит супроводжуються поступовим зниженням рівня сироваткового трипсину.
Підвищення концентрації трипсину в сироватці крові дітей в перші кілька тижнів після народження свідчить про наявність муковісцидозу, у зв'язку з чим визначення цього показника вважають ефективним методом скринінгу. В міру прогресування хвороби і розвитку істинної недостатності підшлункової залози концентрація трипсину в сироватці крові знижується.  

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
Венозна кров

Правила підготовки пацієнта

Стандартні умови: Вранці до 11.00, суворо натщесерце, через 8-12 годин періоду голодування.Можливо: Протягом робочого дня відділень МЛ "ДІЛА", якщо є особливі вказівки лікаря.Перерва не менше 6 годин після прийому їжі (повинна бути виключена жирна їжа).

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Імунореактивний трипсин
Ціна (грн.) 1820
Термін 21 дн.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок