0 800 217 887
0 800 752 180 всеукраїнські номери
(044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Програма 156 "Вкусив кліщ? Перевірся!"

Повернутися
Фото - Програма 156 "Вкусив кліщ?  Перевірся!"

Загальна характеристика

Небезпека укусу кліща для людини полягає в можливості заразитися бореліозом (хворобою Лайма). Для хвороби Лайма характерні важкі ураження різних відділів нервової системи і серця. 

Якщо вчасно не виявити захворювання, через 6 тижнів, а іноді і через кілька років, у хворого розвиваються важкі ураження суглобів. Затяжний і хронічний перебіг може призводити до часткової або повної втрати працездатності. 

Борелії можуть зберігатися в організмі людини більше 10 років. Низька інформованість про хворобу Лайма призводить до несвоєчасної діагностики та відсутності необхідного лікування. Тому через 2-4 тижні після укусу кліща варто пройти обстеження для виявлення антитіл IgM/IgG до вірусу Borrelia burgdorferi за даною Програмою.

Результати досліджень дозволять вам виявити можливе ураження організму збудником хвороби Лайма – борелією або переконатися в його відсутності. Це дає можливість своєчасно і правильно вибрати лікування та уникнути небезпечних ускладнень чи звести їх до мінімуму. При відсутності лікування на ранній стадії хвороба може призвести до ураження шкіри, суглобів, м’язів, нервової і серцево-судинної систем та навіть до інвалідності.

Дослідження, які входять до скринінгової програми:

  • Бореліоз, Borrelia, антитіла IgM/IgG - скринінг 

Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця.

Біоматеріал для дослідження: кров з вени. 

Правила підготовки пацієнта

Стандартні умови: Вранці до 11-00, натщесерце,ч/з 8 - 12 год. періоду голодування.Можливо: Протягом робочого дня ДЦ.Перерва не менше 6 год. після прийому їжі (повинна бути виключена жирна їжа).Важливо: для отрмання достовірних результатів необхідно здавати не раніше, ніж через два тижні після укусу кліща

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Програма 156 "Вкусив кліщ? Перевірся!"
Ціна (грн.) 733
Термін 48 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок