0 800 217 887
0 800 752 180 всеукраїнські номери
(044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Програма 156 "Вкусив кліщ? Перевірся!"

Повернутися
Фото - Програма 156 "Вкусив кліщ?  Перевірся!"

Загальна характеристика

Небезпека укусу кліща для людини полягає в можливості заразитися бореліозом (хворобою Лайма). Для хвороби Лайма характерні важкі ураження різних відділів нервової системи і серця. 

Якщо вчасно не виявити захворювання, через 6 тижнів, а іноді і через кілька років, у хворого розвиваються важкі ураження суглобів. Затяжний і хронічний перебіг може призводити до часткової або повної втрати працездатності. 

Борелії можуть зберігатися в організмі людини більше 10 років. Низька інформованість про хворобу Лайма призводить до несвоєчасної діагностики та відсутності необхідного лікування. Тому через 2-4 тижні після укусу кліща варто пройти обстеження для виявлення антитіл IgM/IgG до вірусу кліщового енцефаліту Borrelia burgdorferi за даною Програмою.

Результати досліджень дозволять вам виявити можливе ураження організму збудником хвороби Лайма – борелією або переконатися в його відсутності. Це дає можливість своєчасно і правильно вибрати лікування та уникнути небезпечних ускладнень чи звести їх до мінімуму. При відсутності лікування на ранній стадії хвороба може призвести до ураження шкіри, суглобів, м’язів, нервової і серцево-судинної систем та навіть до інвалідності.

Дослідження, які входять до скринінгової програми:

  • Бореліоз, Borrelia, антитіла IgM/IgG - скринінг 

Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця.

Біоматеріал для дослідження: кров з вени. 

Правила підготовки пацієнта

Стандартні умови: Вранці до 11-00, натщесерце,ч/з 8 - 12 год. періоду голодування.Можливо: Протягом робочого дня ДЦ.Перерва не менше 6 год. після прийому їжі (повинна бути виключена жирна їжа).Важливо: для отрмання достовірних результатів необхідно здавати не раніше, ніж через два тижні після укусу кліща

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Програма 156 "Вкусив кліщ? Перевірся!"
Ціна (грн.) 733
Термін 2 дн.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок