Увага! Відділення на вул.Грушевського 28/2 в Києві буде зачинене на плановий ремонт з 18.01 по 5.02.20 включно. Докладніше за посиланням.

×
0 800 217 887 всеукраїнські номери (044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Програма 156 "Вкусив кліщ? Перевірся!"

Повернутися
Фото - Програма 156 "Вкусив кліщ?  Перевірся!"

Загальна характеристика

Небезпека укусу кліща для людини полягає в можливості заоазитися бореліозом (хворобою Лайма). Якщо вчасно не виявити захворювання, через 6 тижнів, а іноді і через кілька років, у хворого розвиваються важкі ураження суглобів. Затяжгий і хронічний перебіг може призводити до часткової або повної втрати працездатності. 

 

Борелії можуть зберігатися в організмі людини більше 10 років. Обстеження на бореліоз необхідно пройти через 2-4 тижні після укусу кліща у випадках:

  • якщо дослідження кліща не проводилось;
  • коли зясувалось, що кліщ був інфікований борелією.  

 

Результати дослідження дозволять виявити ураження організму збудником хвороби Лайма - борелією або переконатися в його відсутності. Це дає можливість своєчасно і правильно вибрати лікування та уникнути небезпечних ускладнень чи звести їх до минимуму. При відсутності лікування на ранній стадії хвороба може призвести до ураження шкіри, суглобів, м'язів, нервової і серцево - судинної систем та навітьдо інвалідності.

 

У випадку позитивного або сумнівного результату даного скринінгу, МЛ ДІЛА безоплатно виконує дослідження для підтвердження результату: Бореліоз, Borrelia,  антитела IgG  (або IgM) - підтверджуючий тест (імуноблот). 

 

Дослідження, які входять до скринінгової програми:

  •  Борреліоз, Borrelia, антитіла IgM/IgG - скринінг  

 

Щоб з'ясувати, чи був кліщ інфікований спірохетами комплексу Borrelia burgdorferi sensu lato, експерти МЛ ДІЛА пропонують дослідження: Бореліоз, Borrelia burgdorferi, ДНК методом REAL TIME ПЛР - якісн. Після видалення кліща (живого чи мертвого, але неушкодженого) помістити в чистий контейнер, який зберігати при температурі +2°С до + 8°С. Впродовж 48 годин контейнер необхідно доставити у відділення МЛ ДІЛА.

 

Відхилення будь-якого рлепзника від референтних значень потребує консльтації лікаря-фахівця.

Біоматеріал для дослідження: кров з вени. 

 

Правила підготовки пацієнта

Стандартні умови: Вранці до 11-00, натщесерце,ч/з 8 - 12 год. періоду голодування.Можливо: Протягом робочого дня ДЦ.Перерва не менше 6 год. після прийому їжі (повинна бути виключена жирна їжа).Важливо: для отрмання достовірних результатів необхідно здавати не раніше, ніж через два тижні після укусу кліща

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Програма 156 "Вкусив кліщ? Перевірся!"
Ціна (грн.) 735
Термін 48 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок