0 800 217 887 всеукраїнські номери (044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

CD4+ T-хелпери

Повернутися

Загальна характеристика

Т-клітинами називають велику групу лімфоцитів, остаточна диференціація яких відбувається в тимусі. Вони беруть участь у противірусній імунній відповіді, алергічних реакція уповільненого типу, реакції відторгнення трансплантата, забезпечують протипухлинний імунітет. Т-клітини можуть бути як виконавчими клітинами імунітету (т.зв. ефекторами, до них відносять цитотоксичні лімфоцити, CD8 +) так і регулювальниками імунної відповіді (хелперні лімфоцити, CD4 +). CD3 + CD16/56 + Т -цитолітичні лімфоцити. На поверхні даних клітин присутні маркери, властиві як Т-лімфоцитам, так і НК-клітинам, тому дану субпопуляцію називають ТNK- лімфоцитами. Вони виявляють унікальний спектр якостей: здатність до цитолизу (руйнуванню) вірус-інфікованих і онкогенних клітин з одного боку, і цитокіни-продукуючу активність з іншого.

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
Венозна кров

Правила підготовки пацієнта

Стандартні умови: Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду.  Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у відділенні МЛ ДІЛА.

 Напередодні дослідження необхідно виключити фізичні навантаження (спортивні тренування) і куріння. Дітям до 5 років і дорослим з протипоказаннями по голодуванню, допускається легкий прийом нежирної їжі хоча б за 2 години до здачі БМ

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
CD4+ T-хелпери
Ціна (грн.) 270
Термін 48 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок