Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Програма 129 "Захисти себе від раку шийки матки"

Повернутися
Фото - Програма 129 "Захисти себе від раку шийки матки"

Загальна характеристика

В Україні щодня рак шийки матки (РШМ) забирає життя у 6 жінок. Кількість зареєстрованих смертей від РШМ становить близько половини від загальної кількості діагностованих випадків. І така сумна статистика пов'язана з тим, що захворювання виявляється на пізніх стадіях, коли лікування неефективне.
Головна причина виникнення РШМ - це вірус папіломи людини (ВПЛ), який передається при статевих контактах. Вірогідність зараження при одноразовому контакті з ВПЛ-інфікованим партнером досить висока – близько 60%. Небезпека інфікування ВПЛ полягає в подальшому розвитку атипії уражених вірусом клітин, що призводить до онкологічних захворювань статевих органів.
Є ряд факторів, які провокують розвиток папіломавірусної інфекції (ПВІ):
Запальні процеси шийки матки, які можливо вилікувати
Паління
Ранній початок статевого життя (до 16 років)
Травми шийки матки, що стались під час пологів, абортів
Регулярні обстеження дозволять вам своєчасно виявити передракові стани та рак шийки матки на ранніх стадіях, коли можливе ефективне лікування:
ПАП-тест методом рідинної цитології (технологія SurePath BD), що рекомендований світовими фахівцями з проблем раку, дозволяє виявити зміни в клітинах епітелію шийки матки на ранніх стадіях.
Генотипування ДНК ВПЛ дозволяє одномоментно виявити 28 генотипів ВПЛ, що на даний момент є максимальною кількістю для виявлення в Україні.
Важливо! Передраковий стан та початкова стадія захворювання можуть протікати без симптомів. Тому важливо своєчасно проходити лабораторну діагностику. Діагностика передраку - це можливість не пропустити хворобу та запорука успішного лікування! Дослідження рекомендовано проходити жінкам не рідше 1 разу на рік.
Дослідження, які
входять до скринінгової програми:
Пап-тест методом рідинної цитології (технологія SupePath BD) ВПЛ,
ВПЛ, Комплексне генотипування ДНК 28 типів, напівкільк.формат, REAL TIME ПЛР
Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця.
Біоматеріал для дослідження: зішкрібок з у/г тракту.

*Вартість скринінгових програм на регулярній основі на 15% нижча від сумарної вартості окремих досліджень, що входять до їх складу.

Правила підготовки пацієнта

урогенітальний зішкребок (жіночий)

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): Утримуватися від статевих контактів 48 годин. Утримуватися від статевих контактів 24 -48 годин. За 48 годин Припинити прийом інтравагінальних засобів різного призначення (супозиторії, сперміциди, спринцювання, тампони, місцеві процедури та ін.). За 2 години Утримуватися від сечовипускання. Важливо: Здавати до лікування або через 21 день після закінчення антибактеріальної, антимікотичної терапії (якщо інше не визначено лікарем). Примітки: Оптимально на 10-20 день менструального циклу (при 28-денному менструальному циклі), не пізніше, ніж за 5 днів до початку менструації.

урогенітальний зішкребок (чоловічий)

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): Припинити прийом будь-яких місцевих лікарських препаратів та процедур в ділянці взяття біоматеріалу.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Програма 129 "Захисти себе від раку шийки матки"
Ціна (грн.) 1005
Термін 72 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому