гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 21:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 21:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 21:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Програма 129 "Захисти себе від раку шийки матки"

Повернутися
Фото - Програма 129 "Захисти себе від раку шийки матки"

Загальна характеристика

В Україні щодня рак шийки матки (РШМ) забирає життя у 6 жінок. Кількість зареєстрованих смертей від РШМ становить близько половини від загальної кількості діагностованих випадків. І така сумна статистика пов'язана з тим, що захворювання виявляється на пізніх стадіях, коли лікування неефективне.

Головна причина виникнення РШМ - це вірус папіломи людини (ВПЛ), який передається при статевих контактах. Вірогідність зараження при одноразовому контакті з ВПЛ-інфікованим партнером досить висока – близько 60%. Небезпека інфікування ВПЛ полягає в подальшому розвитку атипії уражених вірусом клітин, що призводить до онкологічних захворювань статевих органів.

Є ряд факторів, які провокують розвиток папіломавірусної інфекції (ПВІ):
-Запальні процеси шийки матки, які можливо вилікувати
-Паління
-Ранній початок статевого життя (до 16 років)
-Травми шийки матки, що стались під час пологів, абортів

Регулярні обстеження дозволять вам своєчасно виявити передракові стани та рак шийки матки на ранніх стадіях, коли можливе ефективне лікування:
-ПАП-тест методом рідинної цитології (технологія SurePath BD), що рекомендований світовими фахівцями з проблем раку, дозволяє виявити зміни в клітинах епітелію шийки матки на ранніх стадіях.
-Генотипування ДНК ВПЛ дозволяє одномоментно виявити 28 генотипів ВПЛ, що на даний момент є максимальною кількістю для виявлення в Україні.

Важливо! Передраковий стан та початкова стадія захворювання можуть протікати без симптомів. Тому важливо своєчасно проходити лабораторну діагностику. Діагностика передраку - це можливість не пропустити хворобу та запорука успішного лікування! Дослідження рекомендовано проходити жінкам не рідше 1 разу на рік.

Дослідження, які входять до скринінгової програми:

-Пап-тест методом рідинної цитології (технологія SupePath BD) ВПЛ,
-ВПЛ, Комплексне генотипування ДНК 28 типів, напівкільк.формат, REAL TIME ПЛР

Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця.

Запитання щодо інтерпретації результатів досліджень ви можете ставити експертам з лабораторної діагностики компанії ДІЛА за тел. 0800 219 696 Важливо! Лікарі лабораторії ДІЛА не встановлюють діагноз та не призначають лікування, а лише можуть підтвердити або спростувати сумніви стосовно стану вашого здоров’я та порадити, до фахівця якого напрямку/спеціальності потрібно звернутися.

Біоматеріал для дослідження: зішкрібок з у/г тракту.

*Вартість скринінгових програм на регулярній основі до 15% нижча від сумарної вартості окремих досліджень, що входять до їх складу.

Правила підготовки пацієнта

урогенітальний зішкріб (жіночий)

Умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): Утримуватися від статевих контактів 48 годин. Утримуватися від статевих контактів 24 -48 годин. За 48 годин Припинити прийом інтравагінальних засобів різного призначення (супозиторії, сперміциди, спринцювання, тампони, місцеві процедури та ін.). Важливо: Здавати до лікування або через 21 день після закінчення антибактеріальної, антимікотичної терапії (якщо інше не визначено лікарем). Проходити обстеження не раніше ніж через 48 годин після гінекологічного огляду, вагінального УЗД, кольпоскопії та інших інтравагінальних гінекологічних процедур. При необхідності повторного виконання ПАП-тесту, взяття матеріалу слід здійснювати не раніше, ніж через 3 тижні після попереднього цитологічного дослідження, з метою відновлення епітеліального покрову шийки матки (якщо інше не визначено лікарем). Примітки: Оптимально на 10-20 день менструального циклу (при 28-денному менструальному циклі), не пізніше, ніж за 5 днів до початку менструації.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
зі знижкою до 15%
Програма 129 "Захисти себе від раку шийки матки"
Ціна (грн.) 1035
Термін 72 год.
Терміново!
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому