Заповніть Анкету-направлення для дослідження на COVID-19 онлайн.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22 0 800 217 887 (044) 364 49 91
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Діагностика NK-клітинної ланки

Повернутися

Загальна характеристика

"NK-клітини представляють собою особливу популяцію великих гранулярних лімфоцитів, здатних руйнувати клітини-мішені, інфіковані вірусами та іншими внутрішньоклітинними антигенами, мутовані пухлинні клітини, а також інші клітини аллогенного і ксеногенного походження. Літична активність NK-клітин проявляється при первинному контакті без попередньої сенсибілізації , на відміну від Т-клітин. Популяція NK-клітин володіє достатньою гетерогенністю за своїм складом. Виділяють декілька їх субтипів, а саме пре-NK-клітини, зрілі NK-клітини і активовані NK-клітини. Дана особливість пов'язана з різною експресією маркерів клітинної поверхні. Субпопуляція CD16 CD56 становить приблизно 80-90% від NK-клітин периферичної крові, вони слабо секретують цитокіни, але мають високу цитолітичну активність. Субпопуляція CD3-CD16 CD56 складає приблизно 10-20% від загальної кількості NK-клітин. У відповідь на стимуляцію IL-2 дана популяція клітин здатна секретувати IFN-гамма, TNF-бета, IL-10, IL-13 і має меншу цитолітичну активність.

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
Венозна кров

Правила підготовки пацієнта

Стандартні умови: Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду.  Біоматеріал приймається згідно з графіком взяття біоматеріалу у відділенні МЛ ДІЛА.

 Напередодні дослідження необхідно виключити фізичні навантаження (спортивні тренування) і куріння. Дітям до 5 років і дорослим з протипоказаннями по голодуванню, допускається легкий прийом нежирної їжі хоча б за 2 години до здачі БМ.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Діагностика NK-клітинної ланки
Ціна (грн.) 460
Термін 72 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android