Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Програма 109 "Для госпіталізації"

Повернутися
Фото - Програма 109 "Для госпіталізації"

Загальна характеристика

Експерти лабораторії ДІЛА сформували оптимальний комплекс досліджень, необхідних при госпіталізації в терапевтичний або хірургічний стаціонар або для планового обстеження. Дослідження підібрані з урахуванням вимог і рекомендацій лікувально-профілактичних установ.

Результати досліджень дозволять вам і вашому лікарю оперативно, протягом 1 дня, оцінити стан вашого здоров'я та при наявності відхилень визначити подальшу тактику лікування. 

 

Дослідження, які входять до скринінгової програми:

  • Загальний розгорнутий аналіз крові (автоматичний геманалізатор: 33 показники) 
  • Загальний аналіз сечі 
  • Глюкоза у венозній крові натще 
  • Холестерин 
  • Креатинін 
  • Білірубін загальний 
  • Аланінамінотрансфераза (АЛТ) 
  • Сифіліс, Treponema pallidum, антитіла загальні - скринінг

 

Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця.

 

Запитання щодо інтерпретації результатів досліджень ви можете ставити експертам з лабораторної діагностики компанії ДІЛА за тел. 0800 219 696  Важливо! Лікарі лабораторії ДІЛА не встановлюють діагноз та не призначають лікування, а лише можуть підтвердити або спростувати сумніви стосовно стану вашого здоров’я та порадити, до фахівця якого напрямку/спеціальності потрібно звернутися.

 

Біоматеріал для дослідження: кров з вени, сеча. 

  

*Вартість скринінгових програм на регулярній основі на 15% нижча від сумарної вартості окремих досліджень, що входять до їх складу.

 

Правила підготовки пацієнта

Кров

Стандартні умови:

Вранці до 11.00, натщесерце, через 8-12 годин періоду голодування. У регіонах і в неділю в МЛ "ДІЛА" Києва забір капілярної крові не проводиться. Важливо: Основним матеріалом для проведення дослідження є венозна кров. Допускається забір капілярної крові у дітей віком до трьох років. У всіх інших випадках при заборі капілярної крові на загальний аналіз необхідно інформовану згоду пацієнта (для дітей - згоду особи, яка супроводжує дитину) про проведення даного дослідження з капілярної крові. Можливо: Протягом робочого дня МЛ "ДІЛА", якщо є особливі вказівки лікаря. Перерва не менше 6 годин після прийому їжі (вранці повинна бути виключена жирна їжа). Увага: Матеріал для даного дослідження береться в останню чергу. У роботу не приймається гемолізована кров і кров, що містить згустки.

Сеча

Біоматеріал приймається протягом робочого дня відділення МЛ "ДІЛА". Перед збором сечі обов'язково провести туалет зовнішніх статевих органів. Пацієнт збирає в чисту суху ємність всю першу вранішню сечу, потім відбирає з неї необхідний об'єм у вакуумну пробірку Vacuette зі стабілізатором клітинного осаду Stabilur за допомогою спеціального тримача для перенесення сечі, який входить в комплект. Пробірку необхідно доставити в найближче відділення МЛ "ДІЛА" протягом 72 годин.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Програма 109 "Для госпіталізації"
Ціна (грн.) 950
Термін 24 (48) год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому