Заповніть Анкету-направлення для дослідження на COVID-19 онлайн.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22 0 800 217 887 (044) 364 49 91
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Програма 109 "Для госпіталізації"

Повернутися
Фото - Програма 109 "Для госпіталізації"

Загальна характеристика

Експерти лабораторії ДІЛА сформували оптимальний комплекс досліджень, необхідних при госпіталізації в терапевтичний або хірургічний стаціонар або для планового обстеження. Дослідження підібрані з урахуванням вимог і рекомендацій лікувально-профілактичних установ.

Результати досліджень дозволять вам і вашому лікарю оперативно, протягом 1 дня, оцінити стан вашого здоров'я та при наявності відхилень визначити подальшу тактику лікування. 

 

Дослідження, які входять до скринінгової програми:

  • Загальний розгорнутий аналіз крові (автоматичний геманалізатор: 33 показники) 
  • Загальний аналіз сечі 
  • Глюкоза у венозній крові натще 
  • Холестерин 
  • Креатинін 
  • Білірубін загальний 
  • Аланінамінотрансфераза (АЛТ) 
  • Сифіліс, Treponema pallidum, антитіла загальні - скринінг

 

Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця.

 

Запитання щодо інтерпретації результатів досліджень ви можете ставити експертам з лабораторної діагностики компанії ДІЛА за тел. 0800 219 696  Важливо! Лікарі лабораторії ДІЛА не встановлюють діагноз та не призначають лікування, а лише можуть підтвердити або спростувати сумніви стосовно стану вашого здоров’я та порадити, до фахівця якого напрямку/спеціальності потрібно звернутися.

 

Біоматеріал для дослідження: кров з вени, сеча. 

Правила підготовки пацієнта

Кров

Стандартні умови:

Вранці до 11.00, натщесерце, через 8-12 годин періоду голодування. У регіонах і в неділю в МЛ "ДІЛА" Києва забір капілярної крові не проводиться. Важливо: Основним матеріалом для проведення дослідження є венозна кров. Допускається забір капілярної крові у дітей віком до трьох років. У всіх інших випадках при заборі капілярної крові на загальний аналіз необхідно інформовану згоду пацієнта (для дітей - згоду особи, яка супроводжує дитину) про проведення даного дослідження з капілярної крові. Можливо: Протягом робочого дня МЛ "ДІЛА", якщо є особливі вказівки лікаря. Перерва не менше 6 годин після прийому їжі (вранці повинна бути виключена жирна їжа). Увага: Матеріал для даного дослідження береться в останню чергу. У роботу не приймається гемолізована кров і кров, що містить згустки.

Сеча

Біоматеріал приймається протягом робочого дня відділення МЛ "ДІЛА". Перед збором сечі обов'язково провести туалет зовнішніх статевих органів. Пацієнт збирає в чисту суху ємність всю першу вранішню сечу, потім відбирає з неї необхідний об'єм у вакуумну пробірку Vacuette зі стабілізатором клітинного осаду Stabilur за допомогою спеціального тримача для перенесення сечі, який входить в комплект. Пробірку необхідно доставити в найближче відділення МЛ "ДІЛА" протягом 72 годин.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Програма 109 "Для госпіталізації"
Ціна (грн.) 920
Термін 24 (48) год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android