Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Доступні 2 версії особистого кабінету:
НОВА ВЕРСІЯ
(у режимі бета-тестування*)

* В новій версії кабінету вже доступне створення онлайн замовлень та онлайн оплата. Нова версія працює в режимі бета-тестування у всіх відділеннях Києва та регіонах. Більше інформації тут. Беріть участь у тестуванні та надсилайте нам свій фідбек на адресу feedback@dila.com.ua.

Коронавірус (SARS-CoV-2), COVID-19, антитіла IgG до S та N білків, напівкількісний

Повернутися

Загальна характеристика

Збудник SARS-CoV-2 - РНК-вірус сімейства Coronaviridae, роду бета-коронавірусів 2В (Beta-CoV)Beta-CoV, викликає коронавірусну хворобу COVID-19. Інфекційний процес при COVID-19 супроводжується виробленням антитіл (імуноглобулінів) класів IgM та IgG. Таку ж мету наслідує і вакцинація проти SARS-COV-2 – простимулювати організм на вироблення захисних антитіл, які повинні запобігати зараженню у майбутньому або сприяти легшому перебігу захворювання.
Аналіз крові на антитіла до збудника COVID-19 виконується для оцінки наявності імунної відповіді на поточну або перенесену інфекцію, або реакції організму на введення вакцини. Імуноглобуліни класу G (IgG) починають з'являтися в крові приблизно через 2-4 тижні після інфікування та можуть зберігатися тривалий час. Наявність IgG свідчить про раніше перенесену інфекцію. Як правило, у тих, хто хворіє на коронавірусну інфекцію антитіла виробляються як до нуклеокапсидного (N), так і до спайкового (S) білка коронавірусу. У тих, хто отримав вакцину від SARS-COV-2, у більшості випадків виробляються антитіла до S (спайкового) білка коронавірусу. Виняток можуть скласти ті, хто отримав інактивовані вакцини – у такому випадку антитіла можуть бути до обох білків-мішеней вірусу

Правила підготовки пацієнта

венозна кров

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Коронавірус (SARS-CoV-2), COVID-19, антитіла IgG до S та N білків, напівкількісний
Ціна (грн.) 450
Термін 24 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому