Знижка 10% при оплаті онлайн

×
гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 21:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 21:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 21:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Комплекс діагностики дисліпідемій "Ліпідограма"

Повернутися

Загальна характеристика

Комплекс показників, оптимальний для діагностики та моніторингу ефективності лікування дисліпідемій. Дисліпідемія - це порушення нормального (фізіологічного) співвідношення ліпідів (жирів) крові, а саме підвищення рівнів загального холестерину (ЗХ) та / або ліпопротеїдів низької щільності (ЛПНЩ) та / або тригліцеридів (ТГ), або зниження рівня холестерину ліпопротеїдів високої щільності (ЛПВЩ) в плазмі крові. При тривалому існуванні дисліпідемія призводить до розвитку атеросклерозу і захворювань серцево-судинної системи, збільшуючи ризик розвитку таких серйозних ускладнень, як інфаркт і інсульт.

Серцево-судинні захворювання є провідною причиною смерті та інвалідності, а в останні десятиліття рівень поширеності захворювань зростає, а пацієнти стрімко молодіють. Сьогодні, майже кожна третя смерть відбувається через серцево-судинні захворювання і найкращим способом боротьби залишається рання діагностика дисліпідемії та профілактика порушення обміну речовин.

До комплексу діагностики дисліпідемій "Ліпідограма" входять показники: загальний холестерин, холестерин ліпопротеїдів високої щільності (ЛПВЩ), холестерин не-ліпопротеїдів високої щільності (ХС-неЛПВЩ), холестерин ліпопротеїдів низької щільності (ЛПНЩ), холестерин ліпопротеїдів дуже низької щільності (ЛПДНЩ) та тригліцериди (ТГ).

Показник Холестерин не-ліпопротеїдів високої щільності рекомендований для визначення та внесений у відповідні настанови Асоціації кардіологів України (Рекомендації з діагностики та лікування дисліпідемій, 2020 р.) та Європейського товариства кардіологів (Настанова щодо ведення дисліпідемій, 2019 р.) як показник з високим рівнем доказів (ІС), та входить до оновленого алгоритму SCORE2, наведеного у Настанові з профілактики серцево-судинних захворювань Європейського товариства кардіологів (2021 р.) Правила підготовки пацієнта

венозна кров

Умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 4 години Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
зі знижкою до 10%
Комплекс діагностики дисліпідемій "Ліпідограма"
Ціна (грн.) 530
Термін 14 год.
Терміново!
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому