Заповніть Анкету-направлення для дослідження на COVID-19 онлайн.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22 0 800 217 887 (044) 364 49 91
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Коронавірус (SARS-CoV-2), COVID-19, антитіла сумарні IgM/IgG, напівкільк.

Повернутися

Загальна характеристика

Важливо! Формат видачі результату, як і саме дослідження є скринінговим і не передбачає поділ імуноглобулінів (антитіл) за класами (М, G). При позитивному результаті у бланку видачі вказується на наявність антитіл загалом, без їх поділу на М, G (без вказівки, який саме імуноглобулін/імуноглобуліни виявлено/виявлені).

SARS-CoV-2 – це одноланцюговий РНК-вірус родини Coronaviridae, роду бета-коронавірусів 2В (Beta-CoV). Клінічні прояви захворювання можуть варіювати від легкої форми (лихоманка, кашель, втома, втрата нюху, задишка) до критичного стану організму (гострий респіраторний дистрес-синдром). Важке захворювання зустрічається переважно у людей похилого віку або супутніх інфекціях і вимагає інтенсивної терапії. На сьогоднішній час для виявлення вірусної РНК використовують метод полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР). Але існує багато випадків, коли при тестуванні методом ПЛР зразків з верхніх дихальних шляхів від осіб з типовими симптомами COVID-19 були отримані негативні результати. Однією з причин отримання хибнонегативних результатів в ПЛР є некоректний забір матеріалу або його транспортування. Інший недолік використання лише молекулярних тестів для діагностики COVID-19 – це наявність безсимптомних або дуже легких форм інфекції, таких осіб не перевіряють на вірусну РНК (що було б недоцільно), але вони складають велику групу пацієнтів, тому реальний рівень інфекції в популяції невідомий. У зв'язку з цим при діагностиці частіше використовують комплекс тестів і разом з ПЛР зазвичай застосовують імуноферментний аналіз для виявлення специфічних антитіл до SARS-CoV-2 або його антигенів. SARS-CoV-2 складається з 16 неструктурних і 4 структурних білків – S (spike protein), E (envelope protein), M (membrane glycoprotein) і NP (nucleocapcid protein). Білок S складається з двох субодиниць S1 і S2: S1 містить рецептор-зв'язуючий домен (RBD) для зв'язування з рецептором клітини-мішені (ACE2 - рецептор для ангіотензинперетворюючого ферменту) 4 і S2 для злиття з мембраною клітини-мішені. RBD має високу афінність до ACE2 рецептору, що зумовлює більш високу контагіозність SARS-CoV-2 (в 100-1000 разів вищу за SARS-CoV). RBD є перспективним антигеном вірусу для розробки вакцин.

 

Правила підготовки пацієнта

Стандартні умови: Період голодування 8 годин (якщо інше не визначено лікарем). Можна пити воду. Біоматеріал приймається відповідно до графіка взяття біоматеріалу в відділенні МЛ ДІЛА.

 

Можливо: Перерва не менше 6 годин після прийому їжі (повинна бути виключена жирна їжа).

 

Важливо: Обов'язково повідомити, якщо не менше чим за два тижні перед дослідженням приймалися імуносупресуючі та імуностимулюючі препарати (аміксин, тілорон та ін.) 

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Коронавірус (SARS-CoV-2), COVID-19, антитіла сумарні IgM/IgG, напівкільк.
Ціна (грн.) 600
Термін 12 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android