Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Скринінг респіраторних інфекцій, ПЛР, 21 показник, FTD (високочутливий)

Повернутися

Загальна характеристика

Скринінг респіраторних інфекцій, ПЛР, 21 показник, FTD (високочутливий), дослідження що виконується за запатентованою Європейською методикою: Fast Track Diagnostics (FTD), яка забезпечує значно вищу чутливість та специфічність тест-системи до кожного патогену, в порівнянні з аналогічними ПЛР - методиками. Одночасне виявлення декількох респіраторних патогенів стало можливим завдяки впровадженню молекулярних мультиплексних тестів в порівнянні з традиційними одноплексними тестами. Діагностичний контекст «Скринінг респіраторних інфекцій, ПЛР, 21 показник, FTD (високочутливий)» був розроблений для одночасного виявлення вірусних і бактеріальних нуклеїнових кислот в назо- орофарингеальних мазках людини в якості діагностичного засобу для оцінки респіраторних інфекцій. Технологія FTD дозволяє проводити цілий комплекс тестів одночасно. Це метод, який дозволяє клініцистам діагностувати інфекції навіть по дрібним зразкам ДНК або РНК збудника. Впроваджуючи систему FTD в комплекс молекулярної діагностики гострих респіраторних інфекцій, підвищується якість надання клініко-лабораторної інформації, оскільки при використанні технології FTD зникає потреба у повторному діагностичному дослідженні, скорочується час аналізу і, як наслідок, поліпшується точність та достовірність. Тест призначений для діагностики респіраторних інфекцій, які викликані грипом А, вірус (IAV), вірус грипу A лінії H1N1 (IAV [H1N1] swl), вірус грипу B (IBV), риновірус (HRV), коронавіруси людини (HCoV) 229E, NL63, HKU1 і OC43, віруси парагрипу (HPIV) з 1 по 4, метапневмовірус (HMPV) A і B, бокавірус (HBoV), Mycoplasma pneumoniae (M. pneumoniae), респіраторні синцитіальні віруси (HRSV) A і B, пареховірус (HPeV), ентеровірус (EV) та аденовірус (HAdV).

 

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
Мазок із ротоглотки

Правила підготовки пацієнта

Рекомендовано за 6 годин до взяття мазків не вживати лікарські засоби для зрошення ротоглотки, не використовувати препарати для розсмоктування, не застосовувати краплі чи спреї для носа та не промивати ніс. 

Рекомендовано за 2 години до взяття мазків не вживати їжу і не пити воду, не жувати жувальну гумку, цукерки, не чистити зуби, не полоскати рот/горло та не курити.

Перед взяттям мазка, при наявності рясних виділень з носа, необхідно очистити носові ходи - сильним видихом видалити слиз з носа (висякатися).

 

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Скринінг респіраторних інфекцій, ПЛР, 21 показник, FTD (високочутливий)
Ціна (грн.) 1650
Термін 24 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому