Заповніть Анкету-направлення для дослідження на COVID-19 онлайн.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22 0 800 217 887 (044) 364 49 91
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК RT-ПЛР-якісний, FTD (терміновий)

Повернутися

Загальна характеристика

Для даного дослідження на COVID-19 застосовується тест-система для молекулярної діагностики FTD™ SARS-CoV-2, яка призначена для якісного виявлення РНК, специфічної для коронавірусу SARS-CoV-2, з детекцією таргетних генів ORF1ab та N, в клінічних зразках (мазок носоглотки і ротоглотки). Процедура виявлення проводиться за методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) в реальному часі (RT), з подальшою детекцією амплікона за допомогою флуоресцентної мітки.
Тест-система FTD ™ SARS-CoV-2 орієнтована на виявлення високоспецифічних і високонсерватівних генів ORF1ab та N і має запатентовану Європейську технологію (FTD ™ Fast Track Diagnostics) яка не вимагає повторного підтвердження.
Впроваджуючи систему FTD в свій комплекс молекулярної діагностики SARS-CoV-2 медична лабораторія ДІЛА підвищує якість обслуговування пацієнтів, оскільки при використанні технології FTD зникає потреба у повторному діагностичному дослідженні, скорочується час дослідження і, як наслідок, поліпшуються результати. Таким чином при виконанні дослідження: «Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК RT-ПЛР-якісний, FTD  (терміновий)», медична лабораторія ДІЛА використовує запатентовану Европейську технологію Fast Track Diagnostics. Технологія FTD дозволяє діагностувати інфекції навіть по дрібним зразкам ДНК або РНК збудника. Інтегруючи високоякісні та економічно ефективні рішення Fast Track Diagnostics в наш власний передовий портфель молекулярної діагностики, медична лабораторія ДІЛА продовжує зміцнювати і розширювати свою присутність в області молекулярного тестування і точної діагностики. FTD маює маркування СЕ (Європейський сертифікат відповідності) для використання IVD (на відповідність директиві щодо пристроїв для діагностики в лабораторних умовах) в ЄС. Тест FTD SARSCoV-2 вказаний на домашній сторінці ВООЗ. 

При COVID-19 важливо вчасно спрогнозувати важкий перебіг, щоб звернутись по лікарську допомогу. Виявити і попередити ризик розвитку ускладнень на тлі коронавірусної інфекції допоможуть:

 

Тип біоматеріалу та способи взяття:

Тип БМ
Мазок із ротоглотки

Правила підготовки пацієнта

Рекомендовано за 6 годин до взяття мазків не вживати лікарські засоби для зрошення ротоглотки, не використовувати препарати для розсмоктування, не застосовувати краплі чи спреї для носа та не промивати ніс. 

Рекомендовано за 2 години до взяття мазків не вживати їжу і не пити воду, не жувати жувальну гумку, цукерки, не чистити зуби, не полоскати рот/горло та не курити.

Перед взяттям мазка, при наявності рясних виділень з носа, необхідно очистити носові ходи - сильним видихом видалити слиз з носа (висякатися).

 

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК RT-ПЛР-якісний, FTD (терміновий)
Ціна (грн.) 1580
Термін 12 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android