гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 21:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 21:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 21:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Програма 205 "Перевір здоров'я няні"

Повернутися
Фото - Програма 205 "Перевір здоров'я няні"

Загальна характеристика

Няня, як і хатня робітниця/доглядальниця/кухар чи інший домашній персонал, перебуває в безпосередньому контакті з вашою дитиною та всіма членами родини, предметами домашнього вжитку, продуктами, посудом і т.д. Навіть якщо ви обираєте цих працівників за рекомендаціями знайомих, то лабораторне обстеження на виявлення небезпечних інфекційних захворювань не буде зайвим.

Мінімальне скринінгове обстеження няні чи іншого домашнього персоналу дозволить виявити найбільш поширені інфекційні захворювання у людей без клінічної симптоматики, тобто коли захворювання неможливо розпізнати за характерними для них ознаками. Так як у дітей імунна система ще не до кінця сформована, то обстеження домашнього персоналу на інфекційні захворювання – це безпека вашої дитини!

Програма рекомендована для обстеження домашнього персоналу (няні, хатньої робітниці та ін.):

-профілактично ще до початку їх роботи у вашому домі;
-періодично в процесі співпраці (1 раз на рік).

Результати досліджень дозволять підтвердити або спростувати наявність таких інфекційних захворювань, як: гепатити В і С, туберкульоз, гельмінти (нематоди: Ascaris lumbricoides, Trichuris trichiura, та ін.; цестоди: Таenia spp.) та найпростіші (Giardia lamblia, Trichomonas intestinalis, та ін.).

Шляхи передачі цих інфекційних захворювань:

-при порушенні цілісності шкірних покривів та слизових оболонок;
-аліментарний - через заражену їжу, воду, брудні руки;
-контактно-побутовий - через брудні руки або предмети домашнього вжитку;
-повітряно-крапельний і повітряно-пиловий.

У випадку ПОЗИТИВНОГО або СУМНІВНОГО результату скринінгу «Гепатит С, Anti-HCV антитіла до вірусу» лабораторія ДІЛА безоплатно виконує дослідження для підтвердження результату: Гепатит С, антитіла IgG до Core 1, 2, Helicase, NS3, NS4, NS5 (імуноблот).

Дослідження, які входять до скринінгової програми:
-Гепатит В, HBsA
-Гепатит С, Anti-HCV антитіла до вірусу – скринінг
-Туберкульоз, Mycobacterium tuberculosis, ДНК методом ПЛР - якісн.
-Аналіз калу на яйця гельмінтів

Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця.

Запитання щодо інтерпретації результатів досліджень ви можете ставити експертам з лабораторної діагностики компанії ДІЛА за тел. 0800 219 696 Важливо! Лікарі лабораторії ДІЛА не встановлюють діагноз та не призначають лікування, а лише можуть підтвердити або спростувати сумніви стосовно стану вашого здоров’я та порадити, до фахівця якого напрямку/спеціальності потрібно звернутися.

Біоматеріал для дослідження: кров з вени, зішкребок із ротоглотки, кал.

*Вартість скринінгових програм на регулярній основі до 15% нижча від сумарної вартості окремих досліджень, що входять до їх складу.

Правила підготовки пацієнта

кал

Умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 3 доби Припинити прийом антимікробних препаратів, проносних засобів, клізм, свічок. Безпосередньо перед обстеженням Не вживати алкоголь. Не вживати продукти харчування, які посилюють бродіння в кишечнику. Примітки: Зібрати достатню кількість калу (1/3 контейнера) після мимовільної дефекації (більше 5 г або мл, якщо зразок рідкий). Кал не повинен містити сторонні домішки. Не береться матеріал для дослідження зібраний після клізми, прийому медикаментів, які впливають на перистальтику, прийому касторового або вазелінового масла, після введення свічок, препаратів, що впливають на забарвлення калу (залізо, вісмут). Не слід збирати біоматеріал в період менструації, при наявності кровоточивого геморою, крові в сечі або після значних зусиль при дефекації.

венозна кров

Умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 4 години Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду.

зішкріб із ротоглотки

Умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 24 години Припинити прийом местных антисептических или антибактериальных препаратов

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
зі знижкою до 15%
Програма 205 "Перевір здоров'я няні"
Ціна (грн.) 1275
Термін 72 год.
Терміново!
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому