Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Програма 205 "Перевір здоров'я няні"

Повернутися
Фото - Програма 205 "Перевір здоров'я няні"

Загальна характеристика

Няня, як і хатня робітниця/доглядальниця/кухар чи інший домашній персонал, перебуває в безпосередньому контакті з вашою дитиною та всіма членами родини, предметами домашнього вжитку, продуктами, посудом і т.д. Навіть якщо ви обираєте цих працівників за рекомендаціями знайомих, то лабораторне обстеження на виявлення небезпечних інфекційних захворювань не буде зайвим.

Мінімальне скринінгове обстеження няні чи іншого домашнього персоналу дозволить виявити найбільш поширені інфекційні захворювання у людей без клінічної симптоматики, тобто коли захворювання неможливо розпізнати за характерними для них ознаками. Так як у дітей імунна система ще не до кінця сформована, то обстеження домашнього персоналу на інфекційні захворювання – це безпека вашої дитини!

Програма рекомендована для обстеження домашнього персоналу (няні, хатньої робітниці та ін.):
профілактично ще до початку їх роботи у вашому домі;
періодично в процесі співпраці (1 раз на рік).

Результати досліджень дозволять підтвердити або спростувати наявність таких інфекційних захворювань, як: гепатити В і С, туберкульоз, гельмінти (нематоди: Ascaris lumbricoides, Trichuris trichiura, та ін.; цестоди: Таenia spp.) та найпростіші (Giardia lamblia, Trichomonas intestinalis, та ін.).
Шляхи передачі цих інфекційних захворювань:
при порушенні цілісності шкірних покривів та слизових оболонок;
аліментарний - через заражену їжу, воду, брудні руки;
контактно-побутовий - через брудні руки або предмети домашнього вжитку;
повітряно-крапельний і повітряно-пиловий.

У випадку ПОЗИТИВНОГО або СУМНІВНОГО результату скринінгу «Гепатит С, Anti-HCV антитіла до вірусу» лабораторія ДІЛА безоплатно виконує дослідження для підтвердження результату: Гепатит С, антитіла IgG до Core 1, 2, Helicase, NS3, NS4, NS5 (імуноблот).

Дослідження, які входять до скринінгової програми:
Гепатит В, HBsAg
Гепатит С, Anti-HCV антитіла до вірусу – скринінг
Туберкульоз, Mycobacterium tuberculosis, ДНК методом ПЛР - якісн.
Аналіз калу на яйця гельмінтів

Біоматеріал для дослідження: кров з вени, зішкребок із ротоглотки, кал.

*Вартість скринінгових програм на регулярній основі на 15% нижча від сумарної вартості окремих досліджень, що входять до їх складу.

Правила підготовки пацієнта

кал

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 3 доби Припинити прийом антимікробних препаратів, проносних засобів, клізм, свічок. Безпосередньо перед обстеженням Не вживати алкоголь. Не вживати продукти харчування, які посилюють бродіння в кишечнику. Примітки: Зібрати достатню кількість калу (1/3 контейнера) після мимовільної дефекації (більше 5 г або мл, якщо зразок рідкий). Кал не повинен містити сторонні домішки. Не береться матеріал для дослідження зібраний після клізми, прийому медикаментів, які впливають на перистальтику, прийому касторового або вазелінового масла, після введення свічок, препаратів, що впливають на забарвлення калу (залізо, вісмут). Не слід збирати біоматеріал в період менструації, при наявності кровоточивого геморою, крові в сечі або після значних зусиль при дефекації.

зішкребок із ротоглотки

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 24 години Припинити прийом местных антисептических или антибактериальных препаратов

харкотиння

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): Припинити прийом місцевих антибактеріальних препаратів (якщо це дозволяє стан пацієнта). Примітки: Збір мокротиння - вранці натщесерце. Перед відкашлюванням почистити зуби і прополоскати рот кип'яченою водою. Бажано досліджувати біоматеріал з першої ранкової порції.

венозна кров

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 8 годин Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду.

сеча

Важливо: Здавати до лікування або через 21 день після закінчення антибактеріальної, антимікотичної терапії (якщо інше не визначено лікарем). Примітки: Збір сечі проводиться після ретельного туалету зовнішніх статевих органів. Для дослідження відбирають першу порцію ранкової сечі в кількості 15-25 мл в одноразовий стерильний контейнер на 50 мл з кришкою, що закручується. Допускається дослідження першої порції сечі, отриманої через 3 і більше годин після попереднього сечовипускання. Для жінок: не слід проводити збір сечі під час менструації.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Програма 205 "Перевір здоров'я няні"
Ціна (грн.) 1210
Термін 72 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому