Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Програма 202 "Перевірся на COVID-19"

Повернутися
Фото - Програма 202 "Перевірся на COVID-19"

Загальна характеристика

Коронавірусна інфекція COVID-19 – це інфекційне захворювання, спричинене новим коронавірусом SARS-Cov-2, що раніше у людей не виявлявся. Вплив цього вірусу призводить до розвитку респіраторного грипоподібного захворювання з такими симптомами: кашель, лихоманка, в тяжких випадках розвивається пневмонія.

Поєднання в одній скринінговій програмі двох різнобічних методів дослідження – ПЛР та ІФА, спрямованих як на виявлення збудника в організмі, так і на оцінку рівня імунної відповіді, - дозволяють отримати максимальний обсяг інформації для діагностики COVID-19.

Програма рекомендована:
людям з ознаками ГРВІ або після контакту з особами, що мають підтверджений діагноз COVID-19 - для первинної діагностики;
людям, які хочуть виключити безсимптомну форму захворювання на COVID-19 або підтвердити факт перенесеної раніше коронавірусної хвороби.

Результати досліджень дозволять:
підтвердити або виключити наявності вірусу SARS-cov-2 в день обстеження;
оцінити наявність імунної відповіді на коронавірус: чи хворіли в минулому, наявність імунітету до коронавірусу COVID-19 та його рівень. Виконання доцільне, починаючи з третього тижня захворювання.
За рахунок виявлення двох видів антитіл М і G, що націлені на різні мішені коронавіру (відповідно до S і N білку) збільшується чутливість тестування.

Дослідження, які входять до скринінгової програми:

Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК методом RT-ПЛР – якісний
Коронавірус (SARS-CoV-2) COVID-19, комплекс антитіл IgМ до S-білка/IgG до N-білка, напівкількісний

Особливі умови: зверніть увагу, що на дану програму поширюються умови і обмеження, прийняті для дослідження на COVID-19:
доступна в окремих відділеннях ДІЛА (перелік дізнайтесь за телефоном Інформаційно-сервісної служби ДІЛА або на сайті в розділі COVID-19:https://covid-19.dila.ua/ );
обов’язкове заповнення Анкети-направлення та надання документу, що засвідчує вашу особу (паспорт, посвідчення водія чи ін.): https://dila.ua/covid19.html

Детальну інформацію можна отримати за телефоном Інформаційно-сервісної служби ДІЛА: 0 800 217 887

Біоматеріал для дослідження:
Мазок із ротоглотки (входить у вартість програми)
Венозна кров

*Вартість скринінгових програм на регулярній основі на 15% нижча від сумарної вартості окремих досліджень, що входять до їх складу.

Правила підготовки пацієнта

мазок назоорофарингіальний

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): За 6 годин Припинити прийом будь-яких крапель та спреїв для носа. Припинити прийом будь-яких місцевих лікарських препаратів та процедур в ділянці взяття біоматеріалу. За 2 години не палити. Не вживати їжу та напої. не жувати жувальну гумку, цукерки. не чистити зуби. Примітки: Не промивати ніс в день здачі БМ. Безпосередньо перед взяттям БМ видалити надлишковий слиз: один раз в серветку сильно видихнути носом («висморкатися») і акуратно прибрати виділення, уникаючи торкання внутрішньої поверхні слизової носа.

венозна кров

Стандартні умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем): Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду.

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Програма 202 "Перевірся на COVID-19"
Ціна (грн.) 1350
Термін 12 год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому