Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Програма 185 "Обстеження вагітної на 22-24 тижні вагітності"

Повернутися
Фото - Програма 185 "Обстеження вагітної на 22-24 тижні вагітності"

Загальна характеристика

Лабораторні дослідження, які жінка проводить регулярно упродовж вагітності, необхідні для збереження її здоров’я та народження здорової дитини. 

Програма рекомендована для обстеження у період з 22 до 24 тижня вагітності. Наявність результатів досліджень при відвідуванні лікаря допоможе своєчасно виявити відхилення та кваліфіковано їх усунути. 

Результати досліджень дозволять: 

  • оцінити загальний стан здоров’я вагітної жінки; 
  • оцінити роботу нирок, які під час вагітності зазнають підвищеного навантаження; 
  • підтвердити наявність/відсутність ВІЛ-інфекції. 

Дане дослідження у період вагітності проводиться декілька разів і є важливим запобіжним кроком у можливій передачі вірусу імунодефіциту дитині (під час вагітності, пологів або годування грудьми).

Дослідження, які  входять до скринінгової програми:

Оцінка загального стану здоров’я: системи кровотворення, наявності запальних, інфекційних (у т.ч. вірусних), онкологічних, алергічних процесів в організмі: 

  • Загальний розгорнутий аналіз крові (автоматичний геманалізатор: 33 показники) 

Оцінка стану сечовивідних шляхів і деяких позаниркових захворювань, наявність гестозу: 

  • Загальний аналіз сечі 

Оцінка порушень вуглеводного обміну (у т.ч. прихованих форм): 

  • Глюкозотолерантний тест із 75 г глюкози, плазма венозної крові 

Оцінка інфекційного ураження організму: 

  • ВІЛ 1/1о/2, серологічна діагностика з підтвердженням (антиген і антитіла)  

 

*Особливі умови: зверніть увагу, що на дану Програму 167 поширюються умови і обмеження, прийняті для дослідження «ВІЛ 1/1о/2, серологічна діагностика з підтвердженням (антиген і антитіла)»:  

  • Для проведення дослідження необхідно пред'явити паспорт громадянина України або інший документ, що встановлює особу. Дослідження можна також проводити анонімно – без надання документу, що встановлює особу. Важливо! Результати досліджень, виконаних анонімно, не можуть бути представлені для отримання довідок, госпіталізації, професійних оглядів і т.п. 
  • Результати досліджень по Програмі 185, в яку входить дослідження на ВІЛ:

- можна отримати тільки особисто в руки при пред’явленні документу, що підтверджує вашу особу та Талону для отримання результату. Якщо ви обстежуєтесь анонімно, то необхідно пред’явити тільки Талон  для отримання результату.

- не відправляються електронною поштою;

- про готовність результатів не надходить СМС-повідомлення.

 

УВАГА! Перелік відділень ДІЛА в яких Програма 185 доступна для замовлення дізнайтесь за телефоном Інформаційно-сервісної служби: 0 800 217 887

Відхилення будь-якого показника від референтних значень потребує консультації лікаря-фахівця.

Запитання щодо інтерпретації результатів досліджень ви можете ставити експертам з лабораторної діагностики компанії ДІЛА за тел. 0800 219 696 Важливо! Лікарі лабораторії ДІЛА не встановлюють діагноз та не призначають лікування, а лише можуть підтвердити або спростувати сумніви стосовно стану вашого здоров’я та порадити, до фахівця якого напрямку/спеціальності потрібно звернутися.

 

Біоматеріал для дослідження: кров з вени, сеча. 

 

*Вартість скринінгових програм на регулярній основі на 15% нижча від сумарної вартості окремих досліджень, що входять до їх складу.

 

Правила підготовки пацієнта

Кров з вени можна здати вранці до 11 години натщесерце, через 8-12 годин після останнього вживання їжі (виключити жирну їжу). Або впродовж робочого дня у відділенні МЛ ДІЛА у разі рекомендації лікаря. Перерва після їжі має бути не менше 6 годин.

Біоматеріал сеча приймається впродовж робочого дня відділень МЛ ДІЛА. Перед збиранням сечі обов'язково провести туалет зовнішніх статевих органів. Всю порцію першої ранкової сечі зібрати в чисту суху ємність, потім відібрати з неї необхідний об’єм у вакуумну пробірку Vacuette за допомогою спеціального тримача, який входить у комплект.
Вакуумну пробірку Vacuette зі стабілізатором клітинного осаду Stabilur для збирання сечі можна придбати в будь-якому відділенні МЛ ДІЛА.
Якщо збір сечі проводиться в ємність без консерванту, то доставити її у відділення МЛ ДІЛА потрібно протягом 2 годин. Якщо пробірка з консервантом, то її можна доставляти впродовж 72 годин.

Загальні правила підготовки до будь-яких досліджень: прийом будь-яких медикаментів, паління, вживання алкоголю, кави, значні фізичні навантаження можуть вплинути на результати лабораторних досліджень.
 

У лабораторному довіднику можна ознайомитися з докладним описом дослідження

Ціна і терміни дослідження:

Назва дослідження
Ціна (грн.)
Термін
Терміново!
Вибрати
Програма 185 "Обстеження вагітної на 22-24 тижні вагітності"
Ціна (грн.) 765
Термін 24 (48) год.
Терміново!
Вибрані дослідження
Немає замовлень
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому