Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

До уваги подорожуючих! Як достроково припинити самоізоляцію при в’їзді в Україну?

02.04.2021
Фото - До уваги подорожуючих! Як достроково припинити самоізоляцію при в’їзді в Україну?

Складна епідемічна ситуація із захворюваністю на коронавірус вимагає непопулярних рішень. Посилено обмежувальні заходи і введено суворий карантин на більшості території нашої країни. І тепер, якщо ви повертаєтесь в Україну з-за кордону, зверніть увагу, що згідно Постанови Кабінету Міністрів від 22 березня 2021 р. № 230 потрібно дотримуватись нових правил.

Відповідно до нових вимог кожен громадянин повинен знаходитись на самоізоляції протягом 14 днів з дати перетину кордону, незалежно від того, в якій зоні знаходиться країна, звідки він повертається.

Але є виключення. Самоізоляції можуть не дотримуватись:

 • дорослі, які мають негативний результат ПЛР тестування на COVID-19, який проведено не більш як за 48 годин до перетину державного кордону;
 • діти до 12 років.
   

Якщо негативного результату ПЛР-тесту у вас немає, відповідно до закону ви підлягаєте самоізоляції. Тобто при перетині кордону протягом 24 годин ви зобов’язані встановити та активувати на своєму смартфоні мобільний додаток “Вдома”. Після встановлення мобільного додатку буде відстежуватись ваша геолокація та в будь-який час протягом доби ви будете отримувати повідомлення, які вимагатимуть протягом 15 хвилин робити фото свого обличчя.

Якщо у вас немає змоги встановити мобільний додаток, ви підлягаєте обсервації.
Самоізоляція – це перебування особи, стосовно якої є обґрунтовані підстави щодо ризику інфікування або поширення нею інфекційної хвороби, у визначеному нею місці (приміщенні) з метою дотримання протиепідемічних заходів на основі зобов’язання особи. Ті, хто перебуває на самоізоляції, зобов’язані постійно знаходитись у визначеному ними місці самоізоляції, утримуватися від контакту з іншими особами, крім тих, з якими спільно проживають.

Обсервація – це перебування особи, стосовно якої є ризик поширення інфекційної хвороби, в обсерваторі з метою її обстеження та здійснення медичного нагляду за нею. Діти, які не досягли 12 років, підлягають обсервації разом з одним із батьків (усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до законодавства). Строк обсервації – 14 днів.

На період дії карантину забороняється самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації.

Припинити самоізоляцію або обсервацію можна у єдиний спосіб – здати ПЛР тест у лабораторії, верифікованій ЦГЗ України, і отримати негативний результат.

Для дострокового зняття з самоізоляції ви можете пройти ПЛР-тестування на COVID-19 в медичній лабораторії ДІЛА.

Як пройти тестування?

КРОК 1

Завчасно заповнити Анкету-направлення на сайті dila.ua, щоб зберегти 10 хвилин у відділенні.

КРОК 2 Звернутись до відділення ДІЛА з документом, що засвідчує особу, пройти тестування 
КРОК 3 Дочекатись результатів тесту вдома (на електронній пошті, в особистому кабінеті на сайті dila.ua)
КРОК 4 Після отримання негативного результату ПЛР-тесту внести дані у форму на сайті або за посиланням, що прийде у Viber-повідомленні
КРОК 5 Очікувати повідомлення від сервісу «Вдома» про зняття із самоізоляції.


Важливо: після перетину кордону ви маєте 24 години для авторизації у додатку «Вдома» та підтвердження наданої адреси місця самоізоляції за допомогою геолокації.

Номер телефону в Анкеті має відповідати номеру, для якого активовано застосунок «Вдома», і повинен бути записаний у правильному форматі, усі поля форми мають бути заповнені! Одна особа = один номер телефону.


Де можна пройти дослідження:

Повний перелік відділень ДІЛА знаходиться за посиланням. Обирайте відділення, враховуючи графік завантаженості та графік ПЛР-тестування на COVID-19.

Перелік відділень ДІЛА, що проводять обстеження на COVID-19 за розширеним графіком:

25 км від аеропорту Бориспіль, 25-40 хвилин
18,3 км від аеропорту Київ, Жуляни, 30-50 хвилин

28,2 км від аеропорту Бориспіль, 35-50 хвилин
20 км від аеропорту Київ, Жуляни, 35-50 хвилин

44,7 км від аеропорту Бориспіль, 60-75 хвилин
12,1 км від аеропорту Київ, Жуляни, 30-35 хвилин

45 км від аеропорту Бориспіль, 50-60 хвилин
20,3 км від аеропорту Київ, Жуляни, 35-60 хвилин

32,2 км від аеропорту Бориспіль, 30-45 хвилин
9,2 км від аеропорту Київ, Жуляни, 15-30 хвилин

Відстань та орієнтований час на дорогу розраховано за допомогою google карт та може відрізнятись в залежності від завантаження доріг та заторів.

Як відбувається припинення самоізоляції?

У разі отримання негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР:

 • медична лабораторія ДІЛА вносить результат негативного дослідження до ЕЛІССЗ - електронної системи Центру громадського здоров’я України;
 • дані, внесені лабораторією ДІЛА, автоматично синхронізуються із сервісом «Вдома» Синхронізація відбувається щогодини, без вихідних;
 • про можливість припинення самоізоляції буде поінформовано відповідним повідомленням сервісу «Вдома».
   

Дострокове припинення самоізоляції відбувається лише за умови отримання негативного результату тестування на COVID-19. Очікуйте повідомлення від сервісу «Вдома». Якщо Ви отримали результат від ДІЛА, але повідомлення від «Вдома» про припинення самоізоляції немає, будь ласка, звертайтесь до Міністерства цифрової трансформації, що є адміністратором застосунку «Вдома» та продовжуйте знаходитись на самоізоляції до отримання необхідного повідомлення.

Чому варто обрати ДІЛА?

Швидко:

ДІЛА забезпечує одні з найкоротших термінів для отримання результатів завдяки впровадженню запатентованої європейської технології Fast Track Diagnostics (Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК RT-ПЛР-якісний, FTD (терміновий) - 12 годин в Києві, до 24-36 год - регіони);

Доступно:

ДІЛА виконує дослідження на COVID-19 більше ніж в 60 відділеннях різних міст України, частина відділень працює цілодобово або за розширеним графіком;

Надійно:

 • ДІЛА першою з приватних лабораторій України отримала сертифікат на право видавати результати дослідження з виявлення РНК коронавірусу методом ПЛР на рівні із державними лабораторіями Центрів громадського здоров’я МОЗ в регіонах і тому є лабораторією вибору для дострокового припинення самоізоляції у зв’язку з перетином державного кордону або пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополь протягом останніх 14 днів.
 • Обов’язкова експертна оцінка результатів обстеження, включаючи повторне тестування первинного зразка БМ для гарантії достовірності результату.
   

Якісно:

ДІЛА має сертифіковану систему управління якістю за ISO 9001:2015, ДСТУ EN ISO 15189:2015 (EN ISO 15189:2012, IDT), що відповідає вимогам міжнародних стандартів.

Бажаємо вам тільки негативних ПЛР-тестів.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому