Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Тест на COVID-19 (SARS-CoV-2) методом ПЛР ще швидше!

11.08.2021
Фото - Тест на COVID-19 (SARS-CoV-2) методом ПЛР ще швидше!

 

З огляду на епідемічну ситуацію у світі та невтішні прогнози епідеміологів в Україні зростання захворюваності на COVID-19 очікується вже за 2 тижні. У протистоянні коронавірусу основним заходом було й залишається своєчасне виявлення інфікованих для їхньої ізоляції та проведення необхідного лікування за потреби.

В лабораторії ДІЛА можна виконати молекулярне дослідження на COVID-19 методом ПЛР «Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК RT-ПЛР-якісний, FTD (терміновий)» всього лише за 8 годин у будь-якому відділенні м. Києва. Це найбільш оптимальний термін, який гарантує високу якість виконання і отримання результату в той самий день, коли ви здали мазок.

Тестування можна пройти у будь-якому відділенні, попередньо заповнивши анкету-направлення на сайті, щоб не витрачати зайвих 10 хвилин на реєстрацію.

Якщо для вас час не головний критерій – можете обрати стандартне ПЛР дослідження «Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК методом RT-ПЛР – якісний».

Нагадуємо, що вимоги виїзду до різних країн відрізняються, і з ними слід ознайомитися заздалегідь. Подробиці про оформлення довідок для виїзду за кордон та зняття з самоізоляції дивіться тут.

Зауважте, що QR-код міститься абсолютно на всіх результатах як додатковий захист від підробок. Ви можете бути впевнені, що кожен результат ПЛР незалежно від того, де він вам знадобиться: в Україні або за її межами, може бути ідентифікований та підтверджений.

Пам’ятайте, що з 5 серпня змінилися правила перетину державного кордону України, тому радимо ознайомитися з ними детальніше та підготуватися заздалегідь. Подробиці ви знайдете тут.

Також ПЛР тестування на COVID-19 рекомендується пройти, якщо:

1. Відчуваєте симптоми, характерні для інфекції COVID-19:

  • підвищення температури;
  • кашель;
  • біль у горлі;
  • втрату смаку та нюху;
  • задишку;
  • кишково-шлункові розлади.
     

2. Повернулися з країн червоної зони, список яких постійно оновлюється.

3. Знаходилися в близькому контакті з інфікованими або, можливо, хворими на коронавірус особами.

ВАЖЛИВО! Якщо ви плануєте подорож за кордон, ДІЛА надає вам чудову можливість скористатися знижкою -20% на повторний ПЛР тест для дострокового зняття з самоізоляції при поверненні в Україну. Умови Акції читайте тут.
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому