Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Відкриття нового відділення в Києві на проспекті Василя Порика, 7Б

23.06.2021
Фото - Відкриття нового відділення в Києві на проспекті Василя Порика, 7Б

Вже зовсім скоро мешканці Виноградаря зможуть отримувати доступну та якісну лабораторну діагностику у новому відділенні, яке зручно розташується за адресою: пр-т. Василя Порика, 7Б. Тепер всі необхідні лабораторні дослідження ви зможете пройти поряд з домом чи по дорозі на роботу. Відділення відкривається в районі, де зосереджені торгові та офісні центри, комунальні установи, медичні заклади та фінансові організації.

ДІЛА - експерт у сфері лабораторної діагностики. Постійно вдосконалюючись, ми впроваджуємо в медичне середовище кращі світові досягнення в області лабораторної діагностики. Нове відділення, як і всі інші, повністю автоматизоване та оснащене найсучаснішим обладнанням. ДІЛА  працює за міжнародними стандартами якості та має сертифікати відповідності вимогам ISO 9001 і ISO 1518, яких дотримуються у всьому світі. Тут можна буде пройти всі необхідні лабораторні дослідження, включаючи загальноклінічні, гормональні, бактеріологічні, діагностику інфекцій, аутоімунних, онкологічних, алергійних захворювань, оцінку генетичної схильності і ризиків, а також дослідження на COVID-19.

Відкриття буде проходити із дотриманням усіх протиепідемічних вимог згідно рекомендацій ВООЗ  щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції. Здоров'я та безпека пацієнтів - ключові принципи нашої роботи, незалежно від епідеміологічної обстановки. Однак у нинішній ситуації особливо важливо забезпечити абсолютний захист клієнтів і запобігти пандемії COVID-19. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб не допустити поширення будь-яких інфекційних агентів через поверхні та від людини до людини. У всіх відділеннях ДІЛА ви можете перевіряти своє здров’я у повній безпеці.

Ми стаємо ще ближчими та ще доступнішими

Подробиці дізнавайтеся за телефонами інформаційно-сервісної служби:

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому