Відділення ДІЛА знову працюють

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22 0 800 217 887 (044) 364 49 91
7:00-20:00
ГРАФІК РОБОТИ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Для клієнтів, що від’їжджають на роботу до Польщі

18.02.2021
Фото - Для клієнтів, що від’їжджають на роботу до Польщі

ПОСЛУГИ В РАМКАХ СПІЛЬНОГО ПРОЕКТУ З ТОВ «ДЖОБІАН»

Шановні клієнти, з 23 січня Урядом Польщі було прийняте рішення про відмову від обов’язкової 10-денної обсервації, за умовами наявності негативного ПЛР-тесту на Covid-19.

Здати дослідження на Covid-19 методом ПЛР Ви можете в нашій лабораторії.

Доводимо до Вашого відома, що в лабораторії «ДІЛА» є два таких дослідження, що відрізняються терміном виконання та застосованими методиками (для клієнтів котрі  пред’явили купон (паперовий, електронний) з промокодом «Jobian 2021» надається знижка 3 %):

 • Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК методом RT-ПЛР – якісний - виконується протягом максимум 24 (30) годин, якщо зразок взятий в м. Києві та 48 годин, якщо в інших містах України – вартість 1047 гривень;
 • Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК RT-ПЛР-якісний, FTD (терміновий) – виконується протягом максимум 8 годин, якщо зразок взятий в м. Києві та 12 (36) годин, якщо в інших містах України – вартість 1532 гривні.

Оберіть саме те дослідження, яке Вас найбільше влаштовує

 • За переклад результата англійською мовою слід сплатити символічну сумму - 60 копійок.
   

Як підготуватися до дослідження?

Для проведення цього дослідження необхідно взяти мазки з носо- та ротоглотки.

За 30 хвилин перед дослідженням не можна пити, їсти та чистити зуби. Важливо! За 2 дні до проведення дослідження не рекомендовано використовувати спреї або розчини для полоскання горла та мазі для носа, що містять протимікробні засоби.

Де можна здати тест?

Відвідайте одне з відділень лабораторії ДІЛА, де можна пройти дослідження. Детальний перелік відділень та графік прийому вказаний нижче.

Які документи я маю надати у відділенні?

 • паперовий чи електронний купон  з промокодом «Jobian 2021»;
 • внутрішній паспорт;
 • заповнену (в електронному чи паперовому вигляді) анкету направлення, Інформовану згоду. (Важливо! Всі поля Анкети-направлення мають бути заповнені. Якщо ви направляєте Анкету на e-mail, просимо це робити не пізніше ніж за 2 години до візиту у відділення лабораторії).
   

Що зазначити під час реєстрації у відділенні?

 • Обов'язково вкажіть співробітнику відділення, що дослідження проводиться  в рамках проекту «Jobian 2021»;
 • Оберіть вид дослідження: «Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК методом RT-ПЛР – якісний» або  Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК RT-ПЛР-якісний, FTD (терміновий);
 • Замовте переклад результату англійською мовою;
 • Під час взяття зразків максимально сприяйте та виконуйте інструкції персоналу
 • Очікуйте на результат дослідження (разом з перекладом англійською мовою), що надійде вам на вказаний при реєстрації e-mail, або заберіть його у відділенні після отримання SMS-повідомлення про готовність.
   

Вхід у відділення дозволено тільки в захисних масках.
Обслуговування у відділеннях проходить в порядку живої черги.
Важливо пам’ятати, результат тесту, наданий англійською мовою вважається дійсним 72 години з моменту взяття зразка до перетину кордону.

Увага клієнтів, які здають в інших містах України: З метою забезпечення вчасного отримання результату, особливо при здачі тесту в регіональних відділеннях України (крім м. Києва) наполегливо рекомендуємо замовляти терміновий тест ПЛР: Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК RT-ПЛР-якісний, FTD (терміновий). Саме це дослідження виконується протягом 24 (36) годин максимум, якщо зразок зданий не в м. Києві.

Якщо у вас виникнуть питання щодо заповнення Анкети-направлення або проведення дослідження в лабораторії Діла, телефонуйте на нашу виділену лінію COVID-19: 0 800 752 180(044) 364 49 91.

Важливо!

 1. Майте на увазі, що строк виконання замовлення, зазначений  в лабораторії ДІЛА  – це максимальний строк. Результат вашого замовлення може бути готовий раніше.
 2. Рекомендуємо вам мати певний запас терміну придатності результату.
Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому