Заповнюйте анкету-направлення для обстеження на COVID-19 ПЛР онлайн - заощаджуйте 10 хвилин на обслуговування у відділенні.

×
(098) 594 00 22 (095) 594 00 22 (093) 594 00 22
0 800 217 887 (044) 364 49 91
0 800 752 180
Виділена лінія COVID-19
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Доступні 2 версії особистого кабінету:
НОВА ВЕРСІЯ
(у режимі бета-тестування*)

* В новій версії кабінету вже доступне створення онлайн замовлень та онлайн оплата. Нова версія працює в режимі бета-тестування у всіх відділеннях Києва та регіонах. Більше інформації тут. Беріть участь у тестуванні та надсилайте нам свій фідбек на адресу feedback@dila.com.ua.

Готуємось до свят легко: ціну експрес-тесту на антиген коронавірусу знижено! (АКЦІЮ ДОСТРОКОВО ЗАВЕРШЕНО 19.01.2022)

15.12.2016
Фото - Готуємось до свят легко: ціну експрес-тесту на антиген коронавірусу знижено! (АКЦІЮ ДОСТРОКОВО ЗАВЕРШЕНО  19.01.2022)

 

Шановні клієнти!

Незабаром до нас прийдуть довгоочікувані зимові свята і в нашому чек-листі вже з’являються передноворічні пункти: обрати подарунки, привітати друзів та колег, відвідати святкові локації, підготуватись до новорічного столу, спланувати святкову подорож. Бажань багато, але їх виконання в зв’язку з карантинними обмеженнями створює підвищену потребу у тестуванні на COVID-19.

Щоб кожен з вас міг легко і без проблем отримати доступ у потрібне місце та втілити свої новорічні мрії у життя в період з 15.12.21 до 31.01.22 ДІЛА пропонує спеціальну ціну на експрес-тест «Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, швидкий тест для виявлення АГ, якісний»:

450 299* грн.

*Зверніть увагу! Вартість дослідження включає вартість взяття біоматеріалу (мазок з носоглотки та ротоглотки).
 

Де пройти обстеження за спеціальною ціною?


Перелік відділень, де проводиться тест на АГ доступний на сторінці у розділі «Де пройти обстеження»: «Швидкий тест АГ/Оберіть відділення».

Зауважте на робочі графіки відділень, деякі для вашої зручності працюють цілодобово та/або без вихідних.

Якщо ви плануєте поїздку, зауважте, що тестування на COVID-19 має бути проведене не більш як за 72 години до дня поїздки.

При собі обов'язково мати паспорт або інший документ, що засвідчує вашу особу.

Дізнайтесь, як виглядає результат досліджень тут.

Детально про порядок та умови надання спеціальної ціни можна дізнатись, ознайомившись з Положенням.
 

Термін дії Акції


Спеціальна пропозиція дійсна з 15 грудня 2021 року до 31 січня 2022 року.

ТОВ «МЛ «ДІЛА» залишає за собою право про дострокове припинення маркетингової кампанії або її продовження. Інформація про зміну строку дії Акції буде розміщена на сайті у розділі «Акції».

Результати дослідження, які надає ДІЛА, є офіційним документом, захищені від підробок QR кодом з формуванням оригінального електронного бланка та відповідають міжнародним вимогам для перетину кордону.Правила підготовки до досліджень

Для дослідження проводиться взяття мазка зі слизової рото-, носоглотки. Результат буде готовий вже за 25-30 хвилин. Зауважте, що для отримання коректних результатів слід дотримуватися правил підготовки:​

в день здачі мазка не промивати ніс;

за 6 годин припинити прийом будь-яких крапель, спреїв та інших місцевих препаратів для носа;

за 2 години не палити, не вживати їжу та напої, не жувати жувальну гумку, цукерки, не чистити зуби;

безпосередньо перед взяттям мазка видалити надлишковий слиз: один раз в серветку сильно видихнути носом («висморкатися») і акуратно прибрати виділення, уникаючи торкання внутрішньої поверхні слизової носа.


Жодне свято не буде під загрозою, якщо ви обираєте ДІЛА!

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому