0 800 217 887 всеукраїнські номери (044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Умови припинення самоізоляції при перетині державного кордону

10.07.2020
Фото - Умови припинення самоізоляції при перетині державного кордону
 
Лабораторія ДІЛА першою з приватних лабораторій України отримала сертифікат на право видавати результати дослідження з виявлення РНК коронавірусу методом ПЛР на рівні із державними лабораторіями Центрів громадського здоров’я МОЗ в регіонах і тому є лабораторією вибору для дострокового припинення самоізоляції у зв’язку з перетином державного кордону або пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей, АР Крим та м. Севастополь протягом останніх 14 днів.
 

Хто може достроково припинити самоізоляцію?

 
Достроково припинити самоізоляцію можуть тільки особи, які перебувають на самоізоляції у зв’язку з перетином державного кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) протягом останніх 14 днів лише за умови негативного результату ПЛР-дослідження.
 
Для цього вам необхідно здати власний біологічний матеріал на ПЛР-дослідження в лабораторії ДІЛА, попередньо заповнивши інформовану згоду на опрацювання даних. У формі необхідно обов’язково зазначити факт перетину кордону, якщо він відбувся протягом останніх 14 днів, і точну дату прибуття на територію України.
 
Для уникнення непорозумінь номер телефону слід зазначати той, який використовувався для встановлення додатку «Дій вдома».
 

Як відбувається припинення самоізоляції?

 
ДІЛА пройшла верифікацію відповідно до встановленої процедури Наказом МОЗ України від 28.03.2020 №722 (зі змінами) та має право проводити ПЛР-тестування з метою діагностики COVID-19 і подавати інформацію про негативні результати ПЛР за запитом особи, яка бажає припинити самоізоляцію у Центр громадського здоров'я.
 
Якщо ви перетнули кордон і бажаєте припинити самоізоляцію, зверніться в медичну лабораторію ДІЛА з метою здійснення тестування на COVID-19. Тестування виконується через послугу «Виклик медсестри додому», яке можна оформити як завчасно, так і терміново день у день.
 

Для замовлення досліджень на COVID-19 необхідно:

  • заповнити електронну версію Анкети-направлення на сайті Dila.ua або модифіковану форму направлення зразка на дослідження (зразок форми доступний за посиланням), де вказати дату перетину кордону та надіслати її на електронну адресу covid-19@dila.com.ua або звернутись до Інформаційно-сервісної служби ДІЛА за телефоном 0800752180 і дотримуватись інструкцій оператора;
  • чекати на дзвінок оператора Інформаційно-сервісної служби ДІЛА для узгодження дати і часу приїзду медичної сестри;
  • ознайомитись з правилами підготовки до дослідження та дотримуватись їх для отримання достовірного результату 
     

 

Перелік міст та відділень в яких можна замовити дослідження на COVID-19

Місто Графік надання послуги 
 «Виклик медсестри додому» для обстеження на COVID-19 методом ПЛР та ІФА
Київ,
Київська обл.
(в радіусі 50 км) 
Пн-Пт: 8-17:30 
Сб-Нд: 8-13:30
Київська обл.,
Біла Церква*
Пн-Пт: 12-16
Кривий Ріг Пн-Пт: 8-17
Сб: 8-12
Миколаїв
Одеса
Рівне Пн-Пт: 8-15
Сб: 8-12
Дніпро Пн-Пт: 8-16
Сб: 8-12
Львів
Кропивницький
Ужгород
Чернівці
Вараш Пн-Сб: 8-12
Житомир
Нікополь
Чернігів
Хмельницький Пн-Пт: 8-16
 

Під час візиту медсестри Вам необхідно буде пред’явити документ, що посвідчує особу, підписати Анкету-направлення або модифіковану форму направлення зразка на дослідження та Інформовану добровільну згоду. 
 
Після отримання негативного результату дослідження Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК методом RT-ПЛР-якісний, Вам необхідно:
  • зателефонувати в Сервісно-інформаційну службу ДІЛА за номером 0800 217 887, натиснути кнопку «2» в тоновому режимі і залишити запит. При цьому вкажіть:
       
1. ПІБ.
2. Номер телефону, який Ви зареєстрували у програмі «Дій вдома».
3. Дату перетину кордону.
   

Уповноважений співробітник компанії ДІЛА за Вашим запитом заповнить онлайн-форму, яка автоматично синхронізується з базою даних та передається до Міністерства цифрової трансформації України з метою синхронізації із додатком «Дій вдома». Медична лабораторія ДІЛА передає інформацію до Електронної інтегрованої системи спостереження за захворюваннями (далі – ЕЛІССЗ) Центру громадського здоров’я щодня. 
 
  • очікуйте сповіщення про припинення обов'язкової самоізоляції від сервісу «Дій вдома».

Якщо Ви перебуваєте на самоізоляції, але не перетинали кордон протягом останніх 14-ти днів, достроково припинити самоізоляцію таким чином неможливо.

З проблемних питань зняття контролю в сервісі «Дій вдома» звертайтеся до Міністерства цифрової трансформації, попередньо переконавшись, що лабораторія на вашу вимогу надіслала повідомлення про негативний результат ПЛР до Центру громадського здоров’я. 
 
Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок