0 800 217 887
0 800 752 180 всеукраїнські номери
(044) 364 49 91 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ
Вхід в кабінет

Навіщо потрібен Особистий кабінет пацієнта?

26.03.2017

Компанія ДІЛА реалізувала інтернет-сервіс «Особистий кабінет» з метою поліпшення рівня обслуговування пацієнтів. Особистий кабінет пацієнта є надзвичайно зручним інструментом для постійних клієнтів МЛ ДІЛА, оскільки дозволяє вирішити завдання, пов'язані з отриманням результатів досліджень, в тому числі і своєї дитини. Для цього необхідно:

  1. При оформленні дослідження дитини у відділенні, необхідно заповнити анкету, в якій потрібно вказати той номер телефону, який використовувався при реєстрації Вашого Особистого кабінету.
  2. Інформація про готовність результатів дослідження надійде на вказаний при реєстрації номер (смс).
  3. Для перегляду результатів досліджень дитини необхідно увійти в Особистий кабінет, використовуючи свій номер телефону при реєстрації і пароль. Блок «Вхід у кабінет» розташований в правому верхньому куті сайту.

Якщо Ви не зареєстровані, то завантажити результати можна на головній сторінці сайту за допомогою блоку «Отримати результат», розташованого в правій половині сайту. Для цього необхідно ввести код замовлення дослідження дитини та номер телефону того з батьків, що вказаний при оформленні у відділенні.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android

На початок