гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Коронавірус (SARS-Cov-2), COVID-19, РНК RT-ПЛР-якісний, FTD (терміновий)

Повернутися

Діагностичний напрямок

Інфекційне ураження організму

Загальна характеристика


Під час замовлення дослідження необхідно пред’явити документ, що посвідчує особу ( в т.ч. паспорт, свідоцтво про народження або посвідчення водія).


Для даного дослідження на COVID - 19 застосовується тест-система для молекулярної діагностики FTD ™ SARS - CoV - 2, яка призначена для якісного виявлення РНК, специфічної для коронавируса SARS - CoV - 2, з детекцією таргетних генів ORF1ab і N, в клінічних зразках (мазок носоглотки і ротоглотки).


Процедура виявлення проводиться методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) вреальному часі (RT), з подальшою детекцією амплікона за допомогою флуоресцентної мітки. Тест-система FTD ™ SARS - CoV - 2 орієнтована на виявлення високоспецифічних і висококонсерватівних генів ORF1ab і N і має запатентовану Європейську технологію (FTD ™ Fast Track Diagnostics) яка не вимагає повторного підтвердження.

Впроваджуючи систему FTD в свій комплекс молекулярної діагностики SARS - CoV - 2 медична лабораторія ДІЛА підвищує якість обслуговування пацієнтів, оскільки при використанні технології FTD зникає потреба в повторному діагностичному дослідженні, скорочується час дослідження і, як наслідок, поліпшуються результат.

При виконанні дослідження: "Коронавірус (SARS - Cov - 2), COVID - 19,РНК RT- ПЛР-якісний, FTD (терміновий)", медична лабораторія ДІЛА використовує запатентовану Європейську технологію Fast Track Diagnostics.

Технологія FTD дозволяє діагностувати інфекції навіть у незначних зразках ДНК або РНК збудника. Інтегруючи високоякісні та економічно ефективні рішення Fast Track Diagnostics в наш власний передовий портфель молекулярної діагностики, медична лабораторія ДІЛА продовжує зміцнювати і розширювати свою присутність в області молекулярного тестування і точної діагностики. FTD має маркування СЕ (Європейський сертифікат відповідності) для використання IVD (на відповідність директиві щодо пристроїв для діагностики в лабораторних умовах) в ЄС. Тест FTD SARS- CoV - 2 вказано на домашній сторінці ВОЗ.


При COVID-19 важливо вчасно спрогнозувати важкий перебіг, щоб звернутись по лікарську допомогу. Виявити і попередити ризик розвитку ускладнень на тлі коронавірусної інфекції допоможе лабораторна діагностика для оцінки стану організму при COVID-19.

Додайте дослідження в корзину, клікнувши на кнопку "Вибрати", для того, щоб дізнатися, в яких відділеннях його можна пройти.


Показання для призначення

1. При наявності симптомів захворювання COVID-19.
2. Для диференціальної діагностики захворювань, схожих з перебігом коронавірусної інфекції COVID-19.
3. При наявності контактів з людьми, у яких лабораторно підтверджено COVID-19.
4. При плануванні госпіталізації, як більш точний метод в порівнянні з швидким тестом на антиген.
5. Групам ризику.
6. Для визначення безсимптомного перебігу коронавірусної інфекції.

Маркер

Діагностичний маркер інфікування (COVID-19)  

Клінічна значущість

Лабораторне підтвердження інфікування (COVID-19)  


Склад показників:

Визначення генів N та ORF1ab

Метод: Полімеразна ланцюгова реакція в реальному часі
Діапазон вимірювань: не застосовується

Референтні значення:

Вік
Ч
Ж
Коментарі
0 - 130Р
не виявлено

                                  

Правила підготовки пацієнта

мазок назоорофарингіальний

Умови підготовки (якщо інше не визначено лікарем):За 6 годин Припинити прийом будь-яких крапель та спреїв для носа. Припинити прийом будь-яких місцевих лікарських препаратів та процедур в ділянці взяття біоматеріалу. За 2 години Витримати голодування, виключити жирну їжу. Можна пити воду. не палити. Не вживати їжу та напої. не жувати жувальну гумку, цукерки. не чистити зуби.Примітки:Не промивати ніс в день здачі БМ. Безпосередньо перед взяттям БМ видалити надлишковий слиз: один раз в серветку сильно видихнути носом («висморкатися») і акуратно прибрати виділення, уникаючи торкання внутрішньої поверхні слизової носа.

Інтерпретація:

 • Виявлено - у зразку виявлено РНК COVID-19 в кількості, що перевищує пороговий діагностичний рівень
  ¦ Свідчить про інфікування коронавірусом SARS-Cov-2
  ¦ При наявності відповідних клінічних проявів це свідчить про етіологічну роль виявленого збудника в розвитку респіраторної інфекції 

 • Не виявлено - в досліджуваному матеріалі не виявлено компонентів РНК COVID-19, які перевищують пороговий діагностичний рівень
  ¦ Свідчить про те, що ймовірно збудник захворювання SARS-Cov-2 відсутній у зразках 

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому