гаряча лінія для пацієнтів
icon
0 800 217 887
7:00 - 20:00
Консультація лікаря для пацієнтів
icon
0 800 219 696
7:00 - 20:00
гаряча лінія для лікарів
icon
0 800 752 180
7:00 - 20:00
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Знижка 20% на лабораторні дослідження в ДІЛА для постійних клієнтів

12.12.2022

 

Здоров’я – це головне, про що варто турбуватися. І ми дуже раді, що маємо змогу надавати послуги якісної лабораторної діагностики людям, які дійсно цього потребують.

Ми цінуємо вашу прихильність до лабораторії ДІЛА і даруємо ще одну чудову можливість потурбуватися про своє здоров’я зі знижкою 20% за Промокодом "FRC20" на дослідження*.

Як використати знижку 20%?

Для цього вам потрібно:

 • прийти у зручне для вас відділення, з переліком яких ви можете ознайомитись за посиланням;
 • обрати необхідні дослідження, при необхідності можна проконсультуватись з нашими фахівцями;
 • перед оплатою показати касиру повідомлення, що надійшло вам на Viber з Промокодом "FRC20" і отримати знижку на дослідження*.
   

Ви можете замовити дослідження* з чинного прейскуранту ТОВ «МЛ» ДІЛА», в тому числі комплексні Скринінгові програми для обстеження всього організму.

*Зверніть увагу!

 • Преаналітичний етап (процедура взяття біоматеріалу) сплачується окремо.
 • Знижка не діє на послугу "Виклик медсестри додому" та придбання Електронних сертифікатів;
 • Знижка не застосовується до всіх алергологічних досліджень (в прейскуранті Алергопанель);
 • Знижкою не можна скористатись при онлайн оплаті на сайті, також знижка не додається до будь-яких інших знижок та спеціальних пропозицій на сайті.
   

Термін дії спеціальної пропозиції?

Скористатися знижкою можна до 31 грудня 2022 включно.


ТОВ «МЛ «ДІЛА» залишає за собою право про внесення змін в перелік знижок, про що буде інформувати на сайті. Актуальний перелік знижок дізнавайтесь також за телефоном інформаційно-сервісної служби ДІЛА: 0 800 217 887

Маєте питання стосовно свого здоров’я та самопочуття? Телефонуйте з 8:00 до 20:00 за телефоном гарячої лінії 0 800 219 696 і лікарі ДІЛА нададуть вам безкоштовну консультацію з хвилюючого вас питання (сімейна медицина, ендокринологія, гінекологія, інфекційні хвороби). Також ви можете отримати пояснення за результатами досліджень.

Зауважимо, що онлайн консультація не замінює очний огляд спеціаліста і не є підставою для встановлення діагнозу, але допомагає визначити, що робити завдяки рекомендації кваліфікованого лікаря. Адже правильні дії на етапі надання домедичної допомоги часто рятують життя.

Не можете розшифрувати, які дослідження призначив сімейний лікар? Спеціалісти ДІЛА допоможуть! Заповнюйте форму тут і наші спеціалісти з легкістю справляться із завданням та сформують передзамовлення.

З кожного замовлення 10 грн перераховуємо на потреби ЗСУ.

Завантажте наші додатки
для iOS та Android
Замовте виклик медсестри додому