0 (800) 606 777всеукраїнський номер (044) 531 94 89 для міста Київ
Багатоканальний телефон для мешканців міста Київ

Програма 154 "Готуємося до школи"

Експерти компанії ДІЛА пропонують дбайливим батькам спеціальний комплекс досліджень для контролю за здоров'ям дитини і раннього виявлення різних патологічних станів та порушень з метою своєчасної профілактики і корегування.

Результати досліджень дозволять Вам оцінити важливі показники здоров'я дитини, її готовність до фізичних і емоційних навантажень, супроводжуючих школяра щодня, а також потенціал організму для опору шкідливим факторам навколишнього середовища.

Склад програми:

  • Загальний розгорнутий аналіз крові (автоматичний геманалізатор: 31 показник)
  • Загальний аналіз сечі
  • Аналіз калу на яйця гельмінтів.


Умови підготовки

Кров з вени можна здати натще, через 8-12 годин після останнього вживання їжі. Сік, чай, кава (тим більше з цукром) не допускаються. Можна пити воду.

Для збирання сечі придбати в будь-якому відділенні МЛ ДІЛА вакуумну пробірку Vacuette зі стабілізатором клітинного осаду Stabilur. Перед збиранням сечі обов'язково провести туалет зовнішніх статевих органів. Всю порцію першої ранкової сечі зібрати в чисту суху ємність, потім відібрати з неї необхідний об’єм у вакуумну пробірку Vacuette за допомогою спеціального тримача, який входить в комплект. Доставити в найближче відділення МЛ ДІЛА протягом 2 годин без консерванту або протягом 72 години в пробірці з консервантом.

Кал збирається після самовільної дефекації. Під час збору уникати домішок сечі, виділень зі статевих органів. Доставляється в відділення МЛ ДІЛА у м. Київ протягом 2-4 годин при +20-25 °С. Не приймається матеріал для дослідження, зібраний після клізми, прийому медикаментів, що впливають на перистальтику, прийому касторового або вазелінового масла, після введення свічок, препаратів, що впливають на забарвлення калу (залізо, вісмут).

 

Ціна і терміни дослідження:

Тип замовлення
Звичайне замовлення
Термінове замовлення
Вартість дослідження:
  • В м. Київ
  • В інших містах
320 грн.
--

Терміни виконання досліджень:
  • В м. Київ
  • В інших містах
1 дн.

0 0
Дослідження і ціни
Наші відділення
Отримати результат